Dünyadaki En Yüksek Basınca Sahip Ağız Duşu Markası AQUAPICK

30 yıldır dünyada ve 6 yıldır Türkiye’de em çok tercih edilen ve bilimsel yayınlarla kanıtlanmış dünyanın en etkili ağız duşu markası olan Aquapick, her yıl halkın bir numaralı tercihi olmayı başarmaktadır. Sadece fırçalama ile yeterli hijyenin sağlanmasının mümkün olmadığı ağız sağlığında, ağız duşlarının önemi oldukça büyüktür. Basınçlı su vererek ağızda derinlemesine temizlik sağlayan bu cihazlar, ağız ve diş sağlığına önem veren ve bu konuda çeşitli problemlerle karşılaşan herkesin ağız bakımını tam anlamıyla gerçekleştirmesi için kullanması gereken cihazlardır.

Zamanla geniş bir yelpazeye yayılan ağız duşu sektöründe Aquapick, dünyadaki en yüksek basıncı sunarak ağız ve diş sağlığında ciddi faydalar elde etmektedir. Samsung patentli atış tekniği ile dakikada 2400 su atışı yapan cihaz, basınç gücü, atış tekniği, patentli pompası ve birçok farklı özelliği ile sektörde en çok tercih edilen cihaz olmayı başarmaktadır.

Yüksek Basıncın Ağız Sağlığında Faydaları Nelerdir?

İmplant Tedavisinde Aquapick

Yapılan tedavilerde on binlerce hekimin hastalarına işlem sonrası bakım için Aquapick ağız duşu önerdiği görülmektedir. Aquapick, ağız ve diş sağlığında karşılaşılan her problemde büyük oranlarda iyileşme ve tam koruma sağlamaktadır. Türkiye’de başta gelen işlemlerden olan implant tedavisinde, Aquapick ağız duşunun uygulamış olduğu yüksek basınç ve 2400 su atış tekniği sayesinde implant çevresi iltihaplanmasını önlediği ve ömür boyu sorunsuz kullanım sağladığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. İmplant dibine girip atıkların çıkartılmasında düşük basınçlı ağız duşların etkisi olduğu ve ancak özel atış tekniği ve yeterli basınç ile implant çevresinin yeteri kadar temizlenebildiği görüşmüştür.

Protez Tedavisinde Aquapick

Diş protezi yaptırmak zorunda kalan hastalar, işlem sonrası protezin temizliğini dikkatli bir şekilde yapmadığı taktirde, protez altında iltihaplanma, yaralanma zamanla kokma ve belki de protezin ömrünü çok kısa sürede yok etme gibi sorunlarla karşılaşabilmektedirler. Bunun önüne geçmenin en iyi yolu düzenli bir şekilde Aquapick ağız duşu kullanımıdır. Fırçalama ile protez çevresinde oluşan tüm kalıntıları temizlemek imkansızdır. Aquapick, patentli uç yapısı sayesinde ağızda her bölgeye ulaşarak ve uyguladığı yüksek basınç ile protez altını derinlemesine temizlemektedir.

Ortodonti (Diş Teli) Tedavisinde Aquapick

Diş teli tedavilerinde yaşanan en büyük sorunun işlem sonrası düzenli hijyen sağlamak olduğu görülmektedir. Hasta, diş ipi ve ara yüz fırçası gibi zahmetli ve zaman alan materyalleri kısa bir süre kullanıp sonrasında yalnızca fırçalama ile devam etmekte ve yeterli hijyenin sağlanamamasından dolayı ortodonti tedavisinin ardından dişlerde oluşan çürükler ve diğer problemler ile uğraşmaktadır. Fırçalama sonrası günde iki kez (sabah/akşam) Aquapick ağız duşu kullanımı ile diş teli tedavisi olan bireylerin dişlerinde gerekli hijyeni sağladığı ve tedaviyi rahat bir şekilde atlatıp sonrasında hiçbir sorunla karşılaşmadığı görülmüştür.

Diş ve Diş Eti Hastalıklarında Aquapick

Ağız bakımında yeterli hijyenin sağlanmadığı durumlarda bireylerde oluşan en büyük problemlerin başında, diş eti kanaması, diş eti çekilmesi, diş eti iltihaplanması, dişlerde tartar/plak oluşumu gibi bedensel sağlığımızı ve günlük sosyal hayatlarımızı olumsuz yönde etkileyen sorunlar gelmektedir. Ülkemizdeki en büyük sağlık sorunlarının başında diş eti hastalıkları gelmektedir.

Aquapick ağız duşunun uygulamış olduğu basınçlı su ile düzenli kullanıldığı taktirde 3. günün sonunda diş etlerindeki kan sirkülasyonunu %150 oranlarında arttırdığı ve diş eti çekilmesi ve kanamalarını 3. Günün sonunda %98 oranında ortadan kaldırdığı, bilimsel tez ve makalelerde sıklıkla değinilen bir konu olmuştur. Patentli, organik uç yapısı sayesinde ağızda her kör noktaya girerek %100 hijyen sağlayan Aquapick, tüm diş ve eti problemlerini çözmeye ve halkın ağız ve diş sağlığı için her gün faydalar ve çözümler sunmaya devam etmektedir.

Dünya Ağız Duşu Lideri AQUAPICK

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.