AĞIZ DUŞU NEDİR?

Aq 350 Ağız DuşuAğız duşları ağıza basınçlı su vererek dişleri derinlemesine temizleyen cihazlardır. Diş fırçası, diş ipi ve arayüz fırçasının ulaşamadığı tüm kör noktaları temizleyerek ağızda derinlemesine temizlik sağlayan cihazlardır.

Ağız Duşu Ne İçin Kullanılır?

Yapılan bilimsel araştırmalarda diş fırçasının yalnızca %30 hijyen sağladığı kanıtlanmıştır. Ağızda maksimum hijyen isteyenler için Ağız Duşu vazgeçilmez bir argümandır. Özellikle İmplant, Protez ile ortodontik tedavisi olan ve diş eti hastalıkları bulunan kişiler Ağız Duşu kullanmak zorundadır. Ağız Duşu kullanmanın, ağız ve diş temizliğinde %100 hijyen sağladığından olası hastalıkların engellenmesinde etkisi olur.

Aquapick Ağız Duşu Farkı

Standart ağız duşları ağıza sabit basınçlı su verirken Aquapick Ağız Duşu bunu kendi geliştirmiş olduğu yöntemle dakikada 2200 ve 2400 su atışı yaparak sağlıyor. Aquapick; geliştirmiş olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış dünyanın en etkili, patentli atış tekniği, dünyadaki en yüksek basınca sahip ağız duşu olması, patentli uç yapısı ve birçok kanıtlanmış bilimsel özelliği ile diş fırçasının ulaşamadığı her noktaya girerek ağızda %100 hijyen sağlıyor.

Üniversitelerde on binlerce insan üzerinde yapılan bilimsel yayınlarda fırçanın ulaşamadığı her noktaya %100 oranında girdiği, ağızda yapmış olduğu masaj etkisi sayesinde kan sirkülasyonunu %150 oranında arttırdığı, 3. günün sonunda diş eti kanamaları ve çekilmelerini %98 oranında durduğu kanıtlanmıştır. 12 farklı basınç aralığı ve patentli 4 adet organik uç yapısı ile her yaşa ve her ağız yapısına uygun basınçta ailecek kullanılabiliyor.

Türkiye’nin ve dünyanın en iyi diş hekimleri implant kayıplarının önüne geçilebilmesinden diş eti hastalıklarına, ortodontik tedaviden genel ağız hijyenine kadar her türlü koruyucu diş hekimliğinde Aquapick Ağız Duşu’nu tavsiye ediyor. Aquapick Diş Duşu kullanan müşteriler ile belirli aralıklarla yapılan görüşmelerde memnuniyetleri ölçülüyor. %100 müşteri memnuniyeti ile kusursuz etki yaratan Aquapick, Özellikle farklı marka kullanıp memnun kalmayıp Aquapick alan müşterilerde ayrı bir bağlılık ve  müşteri memnuniyeti sağlanıyor.

Ağız Duşu Nasıl Kullanılır?

Samsung güvencesiyle geliştirilen farklı ağız duşu modelleriyle ön plana çıkan Aquapick, düzenli kullanımda ağızda %100 hijyen sağlıyor. Ağız duşu kullanımı gelişmiş ülkelerde koruyucu diş hekimliğinde en önemli ve en verimli argümanların başında geliyor. Uzman Diş Hekimleri tarafından ağız duşunun sabah ve akşam yatmadan önce olmak üzere günde 2 kere kullanılması öneriliyor. Kutu içerisinde yer alan 4 adet uç ve 4 adet uç koruyucu, 2 adet temizleme tableti ve kullanım kitapçığı yer alıyor.

Aquapick Ağız Duşu Nasıl Kullanılır?

Sağlıkta yarım etki olmaz felsefesiyle Samsung tarafından geliştirilen Aquapick Ağız Duşu 65 ülkede uzman diş hekimleri tarafından tercih edilen ve etkinliğini bilimsel olarak kanıtlamış en etkin ağız duşu. 

Aquapick Ağız Duşu İle Implant Kayıplarına Son

Aquapick Ağız Duşu İle Implant Kayıplarına Sonİmplant tedavi seçeneği, sadece implant uygulaması ve üst yapının bitirilmesi değil, tedavi sonrası hastaların hijyen yöntemleri hakkında bilgilendirilmesi, doğru implant bakımı yapabilmesi ve implantlarını uzun ömürlü korumaları için mutlaka etkili hijyen argumanları kullanmalarıdır. Dünyada prestijli üniversitelerde yapılan bilimsel yayınlarda tedavi sonrası düzenli olarak Aquapick Ağız Duşu kullanımının implant çevresi iltihaplanmasını önlediği ve ömür boyu sorunsuz kullanım sağladığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Implant temizliğinde kullanılan bir diğer yöntem olan diş ipinin, ip kalıntıları bırakarak periimplantitis – implant çevresi iltihaplanmasına neden olduğu ve protez altlarında kullanılan arayüz fırçası ile diş ipinin de hem yeteri kadar hijyen sağlayamadığı hem de doku deformasyonuna neden olduğu uluslararası yapılan bilimsel makaleler ile kanıtlanmıştır. İşte bu yüzden Aquapick, özellikle implant ve protez vakalarında dünyadaki en yüksek basınca sahip olması, geliştirmiş olduğu atış tekniği, patentli pompa yapısı ve implant dibine ve fırçanın ulaşamadığı her noktaya %100 oranında giren uç yapısı ile bilimsel olarak en etkili ve kesin argümandır.

İmplant iltihaplanması, implant kanaması ve akabinde implant kayıplarını önleyecek kanıtlanmış tek yöntem ağızduşu Aquapick kullanımıdır.

Diş Protezinde Maksimum Hijyen

Dişte meydana gelen sorun tedaviyle çözülemiyorsa ve diş çekilmek zorunda kalınıyorsa çekilen diş yerine diş protezi yapılabiliyor. Kişilerin ağız ve damak yapısına göre özel olarak yapılan dişlerin; ihtiyaca göre diş kaplamaları, köprü, hibrit protez, sabit protez, takip çıkarılan hareketli protez ve kancalı diş protezleri olarak farklı çeşitleri bulunuyor. Diş protezleri tamamen ağız yapısına uygun olarak yapılsada protezlerin altında yemek kalıntıları girebiliyor. Bu kalıntılar bakteri üreterek ağız kokusu, yara ve iltihaplanmalara neden oluyor. Protez kaybını önlemek için temizliğini doğru yapmak çok önem arz etmektedir. Protezin iyi yapımı kadar etkili bir hijyen protezin kullanım açısından çok önemlidir. Fırça ile protez altlarına girmek imkansızdır, Arayüz fırçası ve diş ipi ile protez altının temizlenmeye çalışıldığında diş etlerinde deformasyona neden olduğu ve her noktaya ulaşılamadığı için yeteri kadar da hijyen sağlanamadığı görülmüştür ayrıca yaşanan bir diğer sorun da ip ve Arayüz fırçası ile temizleme esnasında yaşanan bu kadar zorluğa rağmen yeteri kadar hijyen alınamayıp sorunlar yaşanması ve motivasyonun kaybolmasıdır.

Aquapick, fırçanın ulaşamadığı her noktaya %100 oranında girdiği, güçlü basınç ve etkin atış tekniği ile protez altları ve diş çevresinde maksimum hijyen sağlıyor.

Ortodontik Tedavide Aquapick Ağız Duşu İle %100 Hijyen

Ortodontik Tedavide Aquapick Ağız Duşu İle %100 HijyenOrtodonti (diş teli) tedavisi gören hastaların diş fırçasına ek olarak her öğün sonrası kullandığı ara yüz fırçası ve diş ipinin, aşırı vakit alması ve yeterli etkiyi vermemelerinden dolayı bir süre sonra bırakılması ile çürük sorunları yaşanıyor.

Aquapick Ağız Duşu’nun kendine özel atış tekniği, fırçanın ulaşamadığı her noktaya giren patentli uç yapısı ve dünyadaki en yüksek basıncı sayesinde, diş teli kullanan kişilerin Aquapick Ağız Duşu kullandıklarında hem zamandan tasarruf ettikleri hem de ağız hijyenini %100 oranında sağladıkları doktora tezleri ve makaleler ile kanıtlanmıştır.

Aquapick patentli uç yapısı ve atış tekniğinin pazarlama amaçlı farklı uç yapısına sahip olduğunu söyleyen ağızduşlarına göre çok yüksek etki yarattığı, uç yapısının ergonomisi ve atış tekniğinin farklılığından ötürü diş teli tedavisinde en etkili yöntem ve ağızduşu olduğu üniversitelerce kanıtlanmıştır.

 

Diş Eti Hastalıklarını Önlemenin Yolu; Aquapick Ağız Duşu

Diş Eti Hastalıklarını Önlemenin Yolu; Aquapick Ağız Duşu Ülkemizde en çok görülen hastalıkların başında diş eti hastalıkları gelmektedir. Bunun da en büyük nedeni ağız hijyeninin yeteri kadar sağlanamaması ve sadece fırçalama ile ağızdaki tüm atışların uzaklaştırılacağının düşünülmesidir.

Yetersiz ağız bakımında diş eti kanaması, diş eti çekilmesi, diş eti iltihaplanması gibi birçok diş eti hastalığı ile karşılaşılabiliyor. Düzenli Aquapick Diş Duşu kullanımı diş eti hastalıklarını önlüyor ve mevcut yaşanan sorunu yok ediyor. Üniversitelerde on binlerce insan üzerinde yapılan bilimsel araştırmalarda Aquapick’in geliştirmiş olduğu dakikada 2400 su atışı tekniği ile fırçanın ulaşamadığı her noktaya %100 oranında girdiği, bu atış tekniğinin diş etinde yapmış olduğu masaj etkisi sayesinde ağızdaki kan sirkülasyonunu %150 oranında arttırdığı, diş eti kanamaları ve çekilmelerini %98 oranında durdurduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır.  Bu bilimsel sonuçlar her ağız duşunun aynı etkiyi yaramadığının bir götergesi haline gelmiştir.

Diş Taşı ve Plak Oluşumuna Son

Diş Taşı ve Plak Oluşumuna Son Aquapick Ağız Duşu, fırçanın ulaşamadığı her noktaya %100 oranında girerek tüm kör noktaları temizliyor. Kör noktalardaki atıkların çıkartılması, plak oluşumunun engellenmesi ve mevcut plağın ortadan kaldırılmasında en etkili yöntem olduğu üniversitelerde yapılan bilimsel yayınlarla kanıtlanmıştır. Samsung Ağız Duşu kullanımı, ağız kokusu, plak oluşumu ve diş lekeleri oluşumunu engelliyor. Diş taşı temizliği yapmış ve düzenli Aquapick kullanan hastalarda, diş taşı oluşumunun durduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Aquapick Ağız Duşu’nu düzenli kullanan kişilerin diş taşı, diş lekelerinde ciddi oranda azalma meydana geldiği ve ağız kokusu gibi doğrudan ağız temizliğine bağlı sorunlarla karşılaşmadığı ve ağız kokusunun tamamen ortadan kalktığı kanıtlanmıştır.

 

Ağız Duşu Modelleri ve Fiyatları

Samsung güvencesinde 30 yıldır ağız duşu sektörünün lideri olan Aquapick, farklı ağız duşu modelleri geliştirmeye devam ediyor. Yapılan Ar-ge çalışmaları ile her 2 yılda bir kendini yenileyen Aquapick, AQ-300 Ağız Duşu ve AQ-350 Ağız Duşu olmak üzere 2 farklı ağız duşu modeliyle kullanıcılarını bekliyor.  Modellerine göre değişen ağız duşu fiyatları ilk bakışta kullanıcılarına yüksek gelebiliyor. Ancak 4 kişilik bir cihaz olması, ömür boyu kullanım imkanı sağlaması, kullanım esnasında değiştirilebilir hiçbir parçasının olmayışı, ömür boyu kireçlenmeme garantisinde olması ve birçok hastalığın önüne geçmesi bakımından Aquapick Ağız Duşu oldukça ekonomik ve koruyucu bir üründür.

Ağız Duşu fiyatları ve etkilerini inceleyen yayınlarda Aquapick Ağız duşunun masrafsız, bakım gerektirmeyen yapısı, ömür boyu değiştirilmeyen patentli uçları, temiz suya para harcatmayan kireçlenmeyen pompası, filtre kayış gibi müşteriyi masrafa sokacak periyodik bakıma ihtiyaç duymayan özellikleri ile ömür boyu tek cihaz ile sorunsuz ailecek kullanım sağladığı ve dünyanın en etkili ağız duşu olmasından ötürü yaşanacak sağlık sorunlarını tamamiyle ortadan kaldırdığı görülmüş ekonomik bir ağız duşudur. Her ağız duşu aynı etkiyi yaratmaz ve sağlıkta yarım etki olmaz prensibiyle 30 yıldır dünya ağız duşu lideri.

Aquapick Ağız Duşu Kutu İçerikleri

AQ-350 dünyanın en Akıllı Ağız Duşu

Sensörlerle donatılan, dijital teknolojiye uygun tasarlanan yeni AQ-350 dünyanın en akıllı ağız duşu

Aquapick Ağız Duşu Kutu İçerikleri

AQ-300 İle dünyanın en detaylı ağız ve diş temizliği

Standart ağız duşları ağza sabit basınçla su verirken, Aquapick kendi geliştirdiği yöntemle dakikada 2200 adet su atışı yaparak sağlıyor. Bu yöntem bilimsel yayınlarla etkinliği kanıtlanmış en etkin yöntemdir.

Ağız Duşu Garanti Koşulları

Türkiye’de yerleşik düzene sahip tek ağız duşu markası olan Aquapick, kendi genel merkezi, 7 bölgedeki ofisleri, müşteri hizmetleri, yedek parça ve servis departmanı ile kusursuz müşteri memnuniyeti ile sadece dünyanın en etkili ağız duşu ürünü değil sizlere kusursuz hizmet sağlamaya devam ediyor.

Aquapick ile ilgili uzman diş hekimlerinin görüşlerine buradan  ve kullanıcıların görüşlerine de buradan  ulaşabilirsiniz.

Ödeme ve Taksit Seçenekleri

Aquapick Ağız Duşu’nu web sitesinin Online Satış kısmından 9 taksit imkanıyla satın alabilirsiniz. Ayrıca İstanbul Şişli’de bulunan Satış Ofisi’ni ziyaret ederek ister nakit ister kredi kartıyla alabilirsiniz. Ödemenizi havale-eft olarak gerçekleştirmek için ise Whatsapp Danışma Hattı 0553 858 26 38 ile iletişime geçebilirsiniz.