AĞIZ DUŞU NEDİR?

Ağız duşları ağıza basınçlı su vererek dişleri derinlemesine temizleyen cihazlardır. Standart ağız duşları ağıza sabit basınçlı su verirken Aquapick Ağız Duşu bunu kendi geliştirmiş olduğu yöntemle dakikada 2200 su atışı yaparak sağlıyor. Aquapick; geliştirmiş olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış patentli atış tekniği, dünyadaki en yüksek basınca sahip ağız duşu olması, patentli uç yapısı ve birçok kanıtlanmış bilimsel özelliği ile diş fırçasının ulaşamadığı her noktaya girerek ağızda %100 hijyen sağlıyor.

Üniversitelerde on binlerce insan üzerinde yapılan bilimsel yayınlarda fırçanın ulaşamadığı her noktaya %100 oranında girdiği, ağızda yapmış olduğu masaj etkisi sayesinde kan sirkülasyonunu %150 oranında arttırdığı, 3. günün sonunda diş eti kanamaları ve çekilmelerini %98 oranında durduğu kanıtlanmıştır. 12 farklı basınç aralığı ve patentli 4 adet organik uç yapısı ile her yaşa ve her ağız yapısına uygun basınçta ailecek kullanılabiliyor.

Türkiye’nin ve dünyanın en iyi diş hekimleri implant kayıplarının önüne geçilebilmesinden diş eti hastalıklarına, ortodontik tedaviden genel ağız hijyenine kadar her türlü koruyucu diş hekimliğinde Aquapick Ağız Duşu’nu tavsiye ediyor.

Aq 350 Ağız Duşu
Aquapick Ağız Duşu Nasıl Kullanılır?

Ağız Duşu Nasıl Kullanılır?

Samsung güvencesiyle geliştirilen farklı ağız duşu modelleriyle ön plana çıkan Aquapick, düzenli kullanımda ağızda %100 hijyen sağlıyor. Ağız duşu kullanımı gelişmiş ülkelerde koruyucu diş hekimliğinde en önemli ve en verimli argümanların başında geliyor. Uzman Diş Hekimleri tarafından ağız duşunun sabah ve akşam yatmadan önce olmak üzere günde 2 kere diş duşu kullanılması öneriliyor. Kutu içerisinde yer alan 4 adet uç ve 4 adet uç koruyucu, 2 adet temizleme tableti ve kullanım kitapçığı yer alıyor.

Sağlıkta yarım etki olmaz felsefesiyle Samsung tarafından geliştirilen Aquapick Ağız Duşu 65 ülkede uzman diş hekimleri tarafından tercih edilen tercih edilen ve etkinliğini bilimsel olarak kanıtlamış tek ağız duşu.

Ağız Duşu Modelleri

Samsung güvencesinde 30 yıldır ağız duşu sektörünün lideri olan Aquapick, farklı ağız duşu modelleri geliştirmeye devam ediyor. Yapılan Ar-ge çalışmaları ile her 2 yılda bir kendini yenileyen Aquapick, AQ-300 Ağız Duşu, AQ-350 Ağız Duşu ve AQ-230 Seyahat Tipi Ağız duşu olmak üzere 3 farklı ağız duşu modeliyle kullanıcılarını bekliyor.  Modellerine göre değişen ağız duşu fiyatları ilk bakışta kullanıcılarına yüksek gelebiliyor. Ancak 4 kişilik bir cihaz olması, ömür boyu kullanım imkanı sağlaması ve birçok hastalığın önüne geçmesi bakımından oldukça Samsung Ağız Duşu ekonomik ve koruyucu bir üründür.

AQ-350 dünyanın en Akıllı Ağız Duşu

Sensörlerle donatılan, dijital teknolojiye uygun tasarlanan yeni AQ-350 dünyanın en akıllı ağız duşu

Aquapick Ağız Duşu Kutu İçeriği
Aquapick Ağız Duşu Kutu İçeriği

AQ-300 İle dünyanın en detaylı ağız ve diş temizliği

Standart ağız duşları ağza sabit basınçla su verirken, Aquapick kendi geliştirdiği yöntemle dakikada 2200 adet su atışı yaparak sağlıyor. Bu yöntem bilimsel yayınlarla etkinliği kanıtlanmış en etkin yöntemdir.