SIKÇA SORULAN SORULAR

Neden Aquapick kullanmalıyım?

Fırçalamadan daha fazlasını gerektiren diş bakımına etkili ve kolay çözümler sunarak ağız sağlığını korur ve geliştirir. Bunu; ağıza dakikada 2200 su atışı yaparak fırçanın ulaşamadığı her noktaya %100 oranında girerek sağlar.

Kötü ağız bakımının sonucunda enfeksiyon/iltihaplanma meydana gelir. Enfeksiyon sonucunda implant kayıpları sıkça rastlanan bir durumdur. Bunun önüne geçmek için implantı olan kişilerdüzenli olarak Aquapick kullanmalıdır.

Proteziniz ister hareketli ister sabit olsun temizliği iyi yapılmadığında bakterilerin üremesi sonucu diş eti hastalıklarına ve ağız kokusuna sebep olur. Aquapick; protezin en kör noktalarına dahi ulaşıp artıkları temizleyerek bunların önüne geçer.

Diş teli kullanan kişilerde yemekler braketlerin etrafına birikir. İyi bir temizleme sağlanmazsa bu biriken yemek artıkları diş taşlarına, akabinde çürüklere ve dişlerde sararmalara yol açar. Bu noktada diş fırçası, arayüz fırçası ve diş ipi yetersiz kalır. Fakat Aquapick geliştirdiği dakikada 2200 su atışı tekniği sayesinde çok kısa sürede artıkları uzaklaştırır ve daha kolay bir temizlik sağlar.

Herhangi bir düşürme ve dış etkenle zarar verilmediği sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Cihazımızın uçları tamamen organik malzemeden üretilmiş ve cam özlüdür. Bu yüzden herhangi bir değişim gerektirmez.

Aquapick ağız duşunun 12 basınç aralığı sayesinde küçük bir çocuktan büyük bir erişkine kadar herkes kullanabilir.

Çeşme suyu ya da arıtılmış su fark etmeksizin ikisini de kullanabilirsiniz. Cihaz kireçlenme yapmaz.

Aquapick, dünyada en yüksek basınca sahip ağız duşudur.

Dişlerin fırçalanması tabi ki de gerekmektedir. Fakat dişleri fırçalamak maalesef yeterli değildir. Çünkü diş fırçası ağızdaki kör noktalara ulaşamaz. Aquapick ağızdaki kör noktalara dahi %100 oranında ulaşabilmektedir.

Diş ipi kullanımı zor ve uzun zaman alan bir işlemdir. Ayrıca bazı ağız yapıları da diş ipi kullanımına uygun olmayabilir. Fakat Aquapick; kullanımı tamamen kolay ve 1-2 dakikanızı alan, hiçbir yan etkisi olmadan %100 temizlik sağlayabileceğiniz bir üründür. Bilimsel olarak üniversitelerde yapılan yayınlarda diş ipine göre 2 kat hijyen sağladığı kanıtlanmıştır.

SAMSUNG’un geliştirdiği pistonlu pompa yapısı sayesinde ağıza diğer ağız duşları gibi sabit basınç değil; dakikada 2200 su atışı yapılarak diş etlerinde masaj etkisi yaratılır. Bu etki sonucunda da 3. günün sonunda ağızdaki kan sirkülasyonunda %150 artış meydana gelerek diş eti kanamaları son bulur.

İstanbul Avrupa Yakası aynı gün içinde teslimatı yapılır. İstanbul-Ankara arası kadar olan mesafelerde ertesi gün daha uzak mesafelerde en geç 1 gün sonra elinize ulaşır.

İster sitemizin Online Satış bölümünden isterseniz de ürünümüzün yer aldığı e-ticaret sitelerinin herhangi birinden veya iletişim bölümünde adresi yer alan satış ofislerimizden de temin edebilirsiniz.

Cihazımız 4 kişilik aile kullanımına uygun olup daha fazla kişi kullanımı için ek uç alımı yapılmalıdır.

Sıvı bir solüsyon olduğu takdirde her türlü solüsyon ile kullanım sağlayabilirsiniz.

Sitemizde yer alan Destek bölümündeki bilgilerden bize ulaşarak yardım alabilirsiniz.

Bunun 4 temel nedeni var. Bunlar Yaygınlık, Kalite, Destek, Güven ve Ahlak.

Dünyada en çok tercih edilen, bilimsel olarak etkinliği kanıtlanmış, patentli, SAMSUNG güvencesinde, Türkiye’nin ve dünyanın en yaygın ağızduşu markası AQUAPICK’in bilgi ve deneyimiyle oluşturulan Kurumsal Satış hizmetinde, Türkiye’nin dört bir yanında aynı kalite ve hızla hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, bilgi ve iletişim teknolojilerinde gerçekleşen tüm yenilikler güncel olarak takip ediliyor.

Kurumsal Satış, Profesyönellik ve Ahlaki Değerler Çerçevesinde vermiş olduğu üst düzey hizmet ile şirketlere ve bireysel kullanıcılara ihtiyaç duydukları ürün ve hizmete yönelik en uygun çözümler ulaştırılıyor.

AQUAPICK’in temel ilkelerinden biri olan kalite, sadece ürün kalitesini değil, vermiş olduğu hizmetin her alanını vurgulamaktadır. Ürün – Satış – Satış sonrası hizmetler çerçevesinde firma ve çalışanlarının benimsediği yegâne kuraldır.

AQUAPICK Kurumsal Satış; Sadece satış esnasında iyi hizmet ve kalite vermenin yetmeyeceğini benimsemiş, satış sonrası destek ve servis hizmetlerinin de en üst düzeyde tutulması gerektiği prensibini STELA Group bünyesinde bulunan 10larca firması ile yaşamaktadır.

Ürün kalitesi, Hızlı ulaşım, Satış esnasında verilen hizmet, fiyat performansının yanında satış sonrası verilen hizmet en önemli yer arz etmektedir.

AQUAPICK, vermiş olduğu hizmet, talebe uygun ürün, müşteri ile birebir anında telefon ile ulaşabilme ve fiyat teklifi hazırlığı, ürün seçiminde danışmanlık, yönlendirme hizmeti ve sevkiyat hızıyla, kurumsal alışveriş zorluğunu keyfe dönüştürüyor. AQUAPICK Kurumsal Satış, satış sürecinde sunduğu profesyonel desteği, satış sonrasında da kurulum, kullanım esnasında yönlendirme, gerekli video ve uygulamalı görüntülü destek, servise yönlendirme ve her türlü sorunun en hızlı şekilde çözümüyle de devam ettiriyor.

Dünyanın 28 yıldır en etkili ağızduşu markası olmanın verdiği özgüven ve Dünyanın 35 ülkesinde faaliyet gösteren bir STELA Group şirketi olmanın verdiği sorumlulukla hareket eden Aquapick Türkiye, gerek satış, gerek satış sonrasındaki süreçte güven ve ahlak ilkesiyle hareket ediyor. Bu ilkelerin prensip edinildiği Kurumsal Satış hizmetinde de müşterilerle sağlıklı ve uzun ömürlü ilişkiler kuruluyor.