Hekim Görüşleri

Dünyanın en önemli diş hekimleri ve üniversiteleri ile Türkiye’de 20binden fazla diş hekimi Aquapick Ağız Duşu’nu tavsiye ediyor. Sağlıkta yarım etki olmaz mottosuyla faaliyet gösteren Aquapick, bilimsel yayınlarla etkinliği kanıtlanmış tek ağız duşu olma özelliğini taşıyor. Türkiye’de yerleşik düzene sahip olan Aquapick kolay ulaşılabilirlik, 7/24 destek ve ürün deneme imkanıyla diş hekimlerinin de güvenini kazanıyor.

Özellikle koruyucu ağız diş sağlığı programlarının temeli olan ağız temizliğinde farkındalık yaratması ve mekanik diş temizliğinde etkin olması açısından kullanışlı
Prof. Dr. Atilla S. Ataç
Prof. Dr. Atilla S. Ataç
Diş Hekimi
Basıncı ve etış tekniğiyle etkin temizlik sağlaması açısından oldukça faydalı bir cihaz. Temizlenebilen başlıklar oluşu da kullanım açısından kullanışlı ve güvenilir olmasını sağlıyor.
Elif Aktürk
Diş Hekimi
Diş eti bakımı açısından gerekli buluyorum. Fırça, gargara, diş ipi yetersiz kalıyor.


Güner Erkan
Diş Hekimi
Temizlenmesi mümkün olmayan yerlere ulaşıyor. Çok güzel bir dizayna sahip ve çok başarılı.


Ali Güngör Yılmaz
Diş Hekimi
Diş eti sağlığı için gerekli buluyorum. Efektif bir cihaz olduğunu düşünüyorum. Kullanan hastalarım memnun.


Selçuk Erdem
Diş Hekimi
Özellikle ortodontik tel araları ve köprülerde fırçanın zor ulaştığı bölgelerdeki yemek artıklarının uzaklaştırılmasında etkili olduğunu düşünüyorum.
Murat Turan
Diş Hekimi
Kullanan hastalarım memnun olduklarını belirtiyorlar. Temizlenmesi zor olan bölgelerdeki olumlu sonuçlarını klinikte net bir şekilde gözlemliyorum. Özellikle fırçanın ulaşamadığı bölgeleri iyi temizliyor.
Ali Berkman
Diş Hekimi
Hijyen açısından verimli bir çözüm, güzel bir cihaz. Herkese tavsiye ederim. Ben de hijyen açısından yetersiz gördüğüm hastalarıma tavsiye ediyorum.


Ayhan Ağan
Diş Hekimi
Aquapick, diğer ağız duşu markalarına göre çok daha kullanışlı. Özellikle uç yapısı nokta atışı temizliyor. Diş arası bakımında en güzel ve pratik temizleyen ağız duşu.


Neslihan Yalçın
Diş Hekimi
Tüm protez ve implant hastalarıma tavsiye ediyorum, çok başarılı geri dönüşler alıyorum, hatta aradığım temizlik buydu şeklinde mesaj atan hastalarım oldu.. Ara yüz fırçası, diş ipi gibi periodontal temizlik araçlarının tümünün yerini alan ve hepsinden daha iyi temizlik imkanı sunan bir araç olduğunu düşünüyorum.
Bediz Akçay
Ağız duşları ağız hijyeninin ayrılmaz bir parçası ve her bireyin ağız bakımına eklemesi gerekiyor. Cihaz genel olarak güzel. Özellikle implantlı ağızlarda diş fırçası ve arayüz fırçası o bölgelerin temizlenmesinde yeterli olmuyor.
Betül Akman Yaramanoğlu
Diş Hekimi
Aquapick’ten çok memnunum. Diş fırçası ve iple ulaşamadığımız bölgelere ulaşabilmek için tek çare. Ağız duşu bana göre zaten gerekli bir cihaz. Aquapick’in de böyle bir cihazdan beklenen tüm gerekleri yerine getirdiğini düşünüyorum. Bu sebeple hastalarıma tavsiye ediyorum.
Ahmet Gürkan Ateş
Diş Hekimi
Cihaz kulanışlı ve pratik olduğu için hastalarıma öneriyorum.

Birsen Sürer
Diş Hekimi
Son derece efektif kaliteli bir cihaz. Piyasanın en iyisi diye düşünüyorum.Bülent Uraz
Diş Hekimi
Cihazın şu anda piyasadaki muadillerine göre çok çok iyi olduğunu düşünüyorum.Aysun Alkan
Diş Hekimi
Özellikle protez – implant kullanan hastalarda, proksimal yüzeylerin temizliği açısından daha etkili. Hazneye istenildiği şekilde gargara, solüsyon, musluk suyu vs. koyulabilmesi en büyük avantaj.
Gülsemin Koçak Görmüş
Diş Hekimi
Özellikle yoğun sabit proteteik rest. İçeren ağızlarda, ortodonti vakalarında ve implant üstü protetik rest. Temizliğinde harika sonuçlar alabilirsiniz.
Sevgi Özdemir
Prostodonti
Periodontal rahatsızlığı olan hastalarda etkili. Periimplantitis olan hastalarda temizlemeyi kolaylaştırıyor.
br>
Soner Demir
Diş Hekimi
Özellikle periodontal problemi olan hastalarda ve implantı olan hastalarda mutlaka tavsiye ediyorum. Kalitesine ve faydasına oldukça inanıyorum.
Büşra Yazıcı
Diş Hekimi
Özellikle implant ve protez kullanan hastalarda ağız hijyenini sağlamak için etkili
Betül Öz
Diş Hekimi