Özellikle koruyucu ağız diş sağlığı programlarının temeli olan ağız temizliğinde farkındalık yaratması ve mekanik diş temizliğinde etkin olması açısından kullanışlı

Prof. Dr. Atilla S. Ataç

Diş Hekimi

Basıncı ve etış tekniğiyle etkin temizlik sağlaması açısından oldukça faydalı bir cihaz. Temizlenebilen başlıklar oluşu da kullanım açısından kullanışlı ve güvenilir olmasını sağlıyor.

Elif Aktürk

Diş Hekimi

Diş eti bakımı açısından gerekli buluyorum. Fırça, gargara, diş ipi yetersiz kalıyor.

Güner Erkan

Diş Hekimi

Temizlenmesi mümkün olmayan yerlere ulaşıyor. Çok güzel bir dizayna sahip ve çok başarılı.

Ali Güngör Yılmaz

Diş Hekimi

Diş eti sağlığı için gerekli buluyorum. Efektif bir cihaz olduğunu düşünüyorum. Kullanan hastalarım memnun.

Selçuk Erdem

Diş Hekimi

Özellikle ortodontik tel araları ve köprülerde fırçanın zor ulaştığı bölgelerdeki yemek artıklarının uzaklaştırılmasında etkili olduğunu düşünüyorum.

Murat  Turan

Diş Hekimi

Kullanan hastalarım memnun olduklarını belirtiyorlar. Temizlenmesi zor olan bölgelerdeki olumlu sonuçlarını klinikte net bir şekilde gözlemliyorum. Özellikle fırçanın ulaşamadığı bölgeleri iyi temizliyor.

Ali Berkman

Diş Hekimi

Hijyen açısından verimli bir çözüm, güzel bir cihaz. Herkese tavsiye ederim. Ben de hijyen açısından yetersiz gördüğüm hastalarıma tavsiye ediyorum.

Ayhan Ağan

Diş Hekimi

Aquapick, diğer ağız duşu markalarına göre çok daha kullanışlı. Özellikle uç yapısı nokta atışı temizliyor. Diş arası bakımında en güzel ve pratik temizleyen ağız duşu.

Neslihan Yalçın

Diş Hekimi

Ağız duşları ağız hijyeninin ayrılmaz bir parçası ve her bireyin ağız bakımına eklemesi gerekiyor. Cihaz genel olarak güzel. Özellikle implantlı ağızlarda diş fırçası ve arayüz fırçası o bölgelerin temizlenmesinde yeterli olmuyor.

Betül Akman Yaramanoğlu

Diş Hekimi

Aquapick’ten çok memnunum. Diş fırçası ve iple ulaşamadığımız bölgelere ulaşabilmek için tek çare. Ağız duşu bana göre zaten gerekli bir cihaz. Aquapick’in de böyle bir cihazdan beklenen tüm gerekleri yerine getirdiğini düşünüyorum. Bu sebeple hastalarıma tavsiye ediyorum.

Ahmet Gürkan Ateş

Diş Hekimi

Cihaz kulanışlı ve pratik olduğu için hastalarıma öneriyorum.

Birsen Sürer

Diş Hekimi

Son derece efektif kaliteli bir cihaz. Piyasanın en iyisi diye düşünüyorum.

Bülent Uraz

Diş Hekimi

Cihazın şu anda piyasadaki muadillerine göre çok çok iyi olduğunu düşünüyorum.

Aysun Alkan

Diş Hekimi

Özellikle protez – implant kullanan hastalarda, proksimal yüzeylerin temizliği açısından daha etkili. Hazneye istenildiği şekilde gargara, solüsyon, musluk suyu vs. koyulabilmesi en büyük avantaj.

Gülsemin Koçak Görmüş

Diş Hekimi

Özellikle yoğun sabit proteteik rest. İçeren ağızlarda, ortodonti vakalarında ve implant üstü protetik rest. Temizliğinde harika sonuçlar alabilirsiniz.

Sevgi Özdemir

Prostodonti

Periodontal rahatsızlığı olan hastalarda etkili. Periimplantitis olan hastalarda temizlemeyi kolaylaştırıyor.

Soner Demir

Diş Hekimi

Özellikle periodontal problemi olan hastalarda ve implantı olan hastalarda mutlaka tavsiye ediyorum. Kalitesine ve faydasına oldukça inanıyorum

Büşra Yazıcı

Diş Hekimi

Özellikle implant ve protez kullanan hastalarda ağız hijyenini sağlamak için etkili

Betül Öz

Diş Hekimi

  GÜVENCESİNDE DÜNYA AĞIZ DUŞU LİDERİ