SAMSUNG GÜVENCESİNDE

AQ-300 AĞIZ DUŞU

Dünya Ağız duşu Lideri Aquapick
farklılıklarıyla tanışmaya hazır mısınız?
Satın Al Aquapick Ağız Duşu Kutu Aq300 Ağız Duşu Aquapick AQ300 Ağız Duşu
Play Video

En Etkili Atış Tekniği

Aquapick AQ-300 Ağız Duşu, Samsung tarafından geliştirilen teknolojisiyle diğer diş duşları gibi sabit atış yerine dakikada 2200 adet su atışı yapıyor. Bu yöntem uluslararası yapılan bilimsel yayınlarla etkinliği kanıtlanmış en etkin yöntemdir. AQ-300 Diş Duşu’nun bu tekniği kör noktalardaki atıkların çıkartılması, plak oluşumunun engellenmesi ve mevcut plağın ortadan kaldırılmasında en etkin yöntemdir. Ayrıca Aquapick AQ-300 Ağız Duşu’nun dakikada 2200 adet su atışı sayesinde diş etinde masaj etkisi yaratarak ağızdaki kan sirkülasyonunu 3. günde %150 oranında arttırdığı, fırçanın ulaşamadığı her noktaya %100 oranında girerek bakteri plağını %100 yok ettiği ve diş eti kanamaları ile çekilmelerini %98 oranında durdurduğu kanıtlanmıştır.

Dünyadaki En Yüksek Basınç

Aquapick, dünyadaki diş duşları arasında en yüksek basınca sahip cihazdır. Diş Duşu sektöründe en büyük rakibinin 2 katına yakın basınca sahip. Ağız duşlarından beklenti diş fırçasının ulaşamadığı her noktaya girebilmesi ve yüksek basınç ve atış tekniği ile bakteri plağını parçalayıp atıkları uzaklaştırmasıdır. 

Aquapick Ağız Duşu AQ-300

Samsung Patentli Pompa Yapısı

Samsung tarafından geliştirilen ve dünyadaki en yüksek basınç ve bilimsel olarak kanıtlanmış atış tekniğine sahip olmasını sağlayan dünyada sadece Aquapick Ağız Duşu’nda bulunan patentli pistonlu pompa yapısıdır. Piyasadaki diğer ağız duşları elektrikli motor kullanırken Aquapick pistonlu pompa yapısı sayesinde kendini diğerlerinden ayrıştırıyor. Pistonlu pompa yapısı sayesinde Aquapick AQ-300 Diş Duşu asla yavaşlama ve basınçta azalma yaşamadan ömür boy aynı basınç ve hassasiyetle kullanım imkanı veriyor. Kullanım süresince asla bakım ve dışarıdan müdahale gerektirmeksizin ömür boyu kusursuz kullanım sağlıyor.

100% Organik Uç Yapısı

AQ-300 Diş Duşu, tamamen organik malzemeden üretilmiş asla plastik, kimyasal ve insan sağlığına zarar veren herhangi bir madde içermeyen, tamamen ağız ergonomisine uygun olarak tasarlanmış uç yapısına sahiptir. Aşınma ve asla şekil değiştirmediği için ek masraf çıkartmaz ve değiştirmeye gerek duymaksızın ömür boyu kullanım imkanı sağlar. Bu patentli uç yapısının ağız ergonomisine uygun üretilmesinden dolayı rakiplerdeki gibi ağız açık dışarıya su vererek değil, ağız tamamen kapalı dışarıya su vermeden banyonuzu ve kıyafetlerinizi batırmadan kullanım konforu sağlar. Kalın olmayan ağız ergonomisine uygun uç yapısı sayesinde fırçanın ulaşamadığı her noktaya girer.

Tüm Solüsyonlar İle Birlikte Kullanma İmkanı

Samsung tarafından geliştirilmiş patentli pistonlu pompa yapısı sayesinde AQ-300 Diş Duşu, musluk suyundan ağız çalkalama suyu ve gargaraya kadar her türlü sıvı ile sorunsuz kullanım imkanı sağlıyor. Diş Duşu ile birlikte solüsyon kullanımı Aquapick tarafından tavsiye edilmekte ve garanti kapsamındadır.

Kireçlenmeye Son

Pistonlu pompa yapısı sayesinde cihaz ömür boyu asla kireçlenmez ve cihaz kireçlenmeme garantisindedir. AQ-300 Ağız Duşu’nu normal musluk suyuyla kullanabilirsiniz. Asla temiz suyla kullanmak zorunda değilsiniz.Bu özelliğiyle de diğerlerinden ayrışan Aquapick, ailenizin bütçesini düşünmektedir. Günlük cihaz kullanımında ekstra maliyet oluşturmaz. Standart ağız duşlarının en büyük sorunlarından biri kireçlenmedir. Aquapick hem cebinizi düşünüyor hem de kireçlenmeye son diyerek size konforu yaşatıyor.

12 Basınç Aralığı

Aquapick AQ-300 Diş Duşu, 12 farklı basınç aralığı ile küçük bir çocuktan bir erişkine kadar her ağız yapısına göre ayarlanabilir yapıya sahiptir. Rakiplerine göre 2 kat daha yüksek basınçtan küçük bir çocuğun kullanabileceği hassas basınç ayarına sahiptir.

Samsung Ağız Duşu Pompa Yapısı

Patentli Samsung Pompa Yapısı

Patentli Samsung tarafından geliştirilmiş pistonlu pompa yapısı sayesinde cihaz, musluk suyundan ağız çalkalama suyu ve gargaraya kadar her türlü sıvı ile sorunsuz kullanım imkanı sağlar. Solüsyon kullanımı Aquapick tarafından tavsiye edilmekte ve garanti kapsamındadır.

Her Yaşa Uygun Ağız Duşu Aquapick

Her Yaşa Uygun

Aquapick 12 farklı basınç aralığı ile küçük bir çocuktan bir erişkine kadar her ağız yapısına göre ayarlanabilir yapıya sahiptir. Rakiplerine göre 2 kat daha yüksek basınçtan küçük bir çocuğun kullanabileceği hassas basınç ayarına sahiptir.

Rakipleri Gibi Kireçlenmez

Bu pomya yapısı sayesinde cihaz ömür boyu asla kireçlenmez ve cihaz kireçlenmeme garantisindedir. Cihazı normal musluk suyuyla kullanabilirsiniz. Asla temiz suyla kullanmak zorunda değilsiniz. Aile dostu Aquapick ailenizin bütçesini düşünmektedir. Günlük cihaz kullanımında ekstra maliyet oluşturmaz. Standart ağız duşlarının en büyük sorunlarından biri kireçlenmedir. Aquapick hem cebinizi düşünüyor hem de kireçlenmeye son diyerek size konforu yaşatıyor.

Kireçlenmeyen Ağız Duşu Aquapick

Sessiz Çalışma

Piyasadaki diğer ağız duşlarına göre çok daha yüksek basınca sahip olmasına rağmen çok daha sessiz bir cihazdır.

Aquapick Ağız Duşu, akıllı bir cihazdır. Üzerinde yer alan sensörler sayesinde çalışır vaziyetteyken 5 dakika boyunca dokunulmazsa bunu algılayıp kendini otomatikman kapatır.

Aquapick Türkiye ile Güvendesiniz

Türkiye’de Genel Merkezi ve 7 bölgedeki ofisi ile yerleşik düzene sahip tek ağız duşu firması Aquapick, değerli kullanıcılarına hem satış ofislerinde deneyim imkanının yanında 7/24 danışma hattı ile her türlü sorularına yanıt imkanları bulabileceği fırsatlar sunuyor. Kesintisiz Satış sonrası ve garanti hizmetleri ile müşteri memnuniyeti ve güvenini arttırıyor.

Ailecek Kullanım İmkanı

AQ-300 Diş Duşu kutusu içerisinde farklı renklerde değiştirilebilir 4 adet uç yer aldığından ailecek kullanıma uygundur.

İmplant ve Protez Tedavileri için Aquapick

İmplant, protez ve ortodontik tedavilerde uygulama yöntemlerinin doğruluğunun yanı sıra tedavi sonrasında ağız temizliğini düzgün yapmak çok önemli bir unsur. İmplant üstü protezlerin erken ve geç dönem yan etkileri açısından periimplantitis (implant çevresi iltihatlanması ve sonrasında implantın kaybedilmesi), en sık karşılaşılan sorunlardan biridir. İmplant tedavilerinde tedavi yöntemi, seçilen implant tipi ve protezin planlamasının doğruluğunun yanı sıra tedavi sonrası ideal hijyen implant üstü protezlerin sonuç başarısını etkileyebilmektedir. İmplant üstü protezler bir tedavi seçeneği olarak seçilirken, sadece implant uygulaması ve üst yapının bitirilmesi değil, tedavi sonrası hastaların hijyen yöntemleri hakkında bilgilendirilmesi ve rutin kontrollerin yapılması gerekmektedir. Özellikle temizliği en zor olan implant üstü protezlerde yeterli hijyen sağlanamadığında implant kayıpları yaşanıyor. Diş etinin sağlığının korunması sadece iyi bir hijyen ile sağlanabiliyor. Aquapick Ağız Duşu düzenli kullanımda, diş fırçasının dahi ulaşamadığı kör noktoları temizleyerek implant kayıplarını engelliyor. Ağızda %100 hijyen sağladığı kanıtlanan Aquapick Ağız Duşu’nun implant tedavisinde sağladığı etki ile ilgili Doç. Dr. Işıl SARIKAYA ve Yrd. Doç. Dr. Bilal HOLOĞLU’nun hazırladığı bilimsel makaleye buradan ulaşabilirsiniz.

Ortodontik (Diş Teli) Tedavileri için Aquapick

Diş teli (ortodontik) tedavisi gören hastaların en önemli sorunu her öğün sonrası ağız hijyeninin sağlanmasıdır. Diş fırçasına ek olarak kullanılması gereken arayüz fırçası veya diş ipinin AŞIRI VAKİT ALMASI, YORUCU OLMALARI VE YETERİ ETKİYİ VERMEMELERİNDEN ÖTÜRÜ bir süre sonra bırakılması çürük sorunları yaşanmasına sebep oluyor. Diş teli kullanan kişiler diş fırçasına ek olarak Aquapick Ağız Duşu kullandıklarında hem zamandan tasarruf etmiş oluyor hem de ağız hijyenini  %100 oranında sağlıyor. Üniversitelerce yapılan Doktora tezinde; diş fırçasıyla birlikte Aquapick Ağız Duşu kullanan Ortodonti (diş teli) tedavisi gören hastaların Plak oranının çok daha düşük olduğu, çok hızlı bir sürede etkin sonuçlar elde edildiği ve diş eti kanamalarının çok yüksek bir oranda durduğu kanıtlanmıştır. Ortodonti tedavisiyle ilgili hazırlanan bilimsel makaleye buradan ulaşabilirsiniz.

Diş Eti Hastalıklarında Aquapick

Üniversitelerce on binlerce insan üzerinde yapılan bilimsel araştırmalarda Aquapick atış tekniğinin ağız bakımında %100 hijyen sağladığı kanıtlanmıştır. Aquapick’in geliştirmiş olduğu dakikada 2200 su atış tekniği sayesinde 3. günün sonunda yapmış olduğu masaj etkisi sayesinde ağızdaki kan sirkülasyonunu %150 oranında arttırdığı, diş eti kanamaları ve çekilmelerini %98 oranında durduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Aquapick ağız duşu, fırçanın ulaşamadığı her noktaya %100 oranında girerek tüm kör noktaları temizliyor. Kör noktalardaki atıkların çıkartılması, plak oluşumunun engellenmesi ve mevcut plağın ortadan kaldırılmasında en etkin yöntem olduğu kanıtlanmıştır.

Aquapick AQ-300 Ağız Duşu Nasıl Kullanılır?

Aquapick Ağız Duşu Nasıl Kullanılır?