Aquapick Ağız ve Diş Duşu

Samsung Patentli Pompa Yapısı

Açma Kapama Düğmesi

Cam özlü organik Uç yapısı

Musluk Suyu ile Kullanılabilen Hazne

12 Farklı Basınç Aralığı

2200 Su Atışı

AQ-300 AĞIZ DUŞU

SAMSUNG GÜVENCESİNDE

Dünya Ağız Duşu lideri AQUAPICK farklılıklarıyla tanışmaya hazır mısınız? Dakikada 2200 adet su atışı.

2 yıl garanti

7/24 müşteri ilişkileri

Ömür boyu servis ve yedek parça

Kireçlenmeye Son

Aquapick Ağız Duşu Patentli Atış Tekniği

En Etkili Atış Tekniği

Dünyadaki En Yüksek Basınca Sahip Ağız Duşu

12 Basınç Aralığı

Samsung Güvencesinde Aquapick Ağız Duşu

Samsung Patentli Pompa Yapısı

AQ-300 GENEL ÖZELLİKLER

Patentli Atış Tekniği

Dünyada etkinliği kanıtlanmış atış tekniğine sahip tek Ağız Duşu Aquapick, dakikada 2200 su atışı yaparak fark yaratıyor

%100 Organik Uç Yapısı

Cam özlü organik malzemeden üretilen uçlar asla plastik, kimyasal ve insan sağlığına zarar veren herhangi bir madde içermez.

Aquapick’e Özel Pompa Yapısı

Özel Samsung patentli pistonlu pompa yapısı sayesinde ömür boyu sorunsuz kullanım imkanı.

Aile Kullanımına Uygun

12 farklı basınç aralığı sayesinde küçük bir çocuktan erişkine kadar sorunsuz kullanım imkanı veriyor.

En Yüksek Basınç

En büyük rakibinin 2 katına yakın basınca sahip Aquapick, dünyadaki en yüksek basınca sahip.

Her Türlü Suyla Kullanım

Musluk suyundan ağız çalkalama suyu ve gargaraya kadar her türlü sıvı ile kullanım imkanı sağlıyor.

Ağız bakımıyla İlgili tüm bildiklerinizi unutun!

Aquapick İle Tanışın

ORGANİK UÇ YAPISI

AQ-300 Diş Duşu, Samsung tarafından tamamen organik malzemeden üretilmiş asla plastik, kimyasal ve insan sağlığına zarar veren herhangi bir madde içermeyen, tamamen ağız ergonomisine uygun olarak tasarlanmış uç yapısına sahiptir.

12 BASINÇ ARALIĞI

Aquapick AQ-300 Diş Duşu, 12 farklı basınç aralığı ile küçük bir çocuktan bir erişkine kadar her ağız yapısına göre ayarlanabilir yapıya sahiptir. Rakiplerine göre 2 kat daha yüksek basınçtan küçük bir çocuğun kullanabileceği hassas basınç ayarına sahiptir.

AQ -300 Ağız Duşu

Türkiye’de Yerleşik Düzene Sahip Tek Ağız Duşu Aquapick, Türkiye’de Genel Merkezi ve 7 bölgedeki ofisi ile yerleşik düzene sahip tek ağız duşu firması olma özelliğini taşıyor. Bu sayede kullanıcılarına hem satış ofislerinde deneyim imkanı hem de 7/24 danışma hattı ile her türlü sorularına yanıt imkanı sunuyor. Aquapick Türkiye’nin kesintisiz satış sonrası ve garanti hizmetleri, müşterilerinin memnuniyetini ve güvenini arttırıyor.

Tüm kartlara 9 taksit imkanı

2925 TL Yerine

2250 TL

AQ - 350 AĞIZ DUŞU

Aq-350 Ağız Duşu Görünümü

2100TL Yerine

1699 TL

AQ- 300 ağız duşu

Aq-350 Ağız Duşu Görünümü

Tam Koruma

225 TL

bEYAZLATICI DİŞ KÖPÜĞÜ

Aquapick Beyazlatıcı Diş Köpüğü

AQ-300 Ağız Duşu'nu Neden almalısınız

Aquapick AQ-300 Ağız Duşu, Samsung tarafından geliştirilen teknolojisiyle diğer diş duşları gibi sabit atış yerine dakikada 2200 adet su atışı yapıyor. Bu yöntem uluslararası yapılan bilimsel yayınlarla etkinliği kanıtlanmış en etkin yöntemdir. AQ-300 Diş Duşu’nun bu tekniği kör noktalardaki atıkların çıkartılması, plak oluşumunun engellenmesi ve mevcut plağın ortadan kaldırılmasında en etkin yöntemdir. Ayrıca Aquapick AQ-300 Ağız Duşu’nun dakikada 2200 adet su atışı sayesinde diş etinde masaj etkisi yaratarak ağızdaki kan sirkülasyonunu 3. günde %150 oranında arttırdığı, fırçanın ulaşamadığı her noktaya %100 oranında girerek bakteri plağını %100 yok ettiği ve diş eti kanamaları ile çekilmelerini %98 oranında durdurduğu kanıtlanmıştır.

Aquapick, dünyadaki diş duşları arasında en yüksek basınca sahip cihazdır. Diş Duşu sektöründe en büyük rakibinin 2 katına yakın basınca sahip. Ağız duşlarından beklenti diş fırçasının ulaşamadığı her noktaya girebilmesi ve yüksek basınç ve atış tekniği ile bakteri plağını parçalayıp atıkları uzaklaştırmasıdır. 

Samsung tarafından geliştirilen ve dünyadaki en yüksek basınç ve bilimsel olarak kanıtlanmış atış tekniğine sahip olmasını sağlayan dünyada sadece Aquapick Ağız Duşu’nda bulunan patentli pistonlu pompa yapısıdır. Piyasadaki diğer ağız duşları elektrikli motor kullanırken Aquapick pistonlu pompa yapısı sayesinde kendini diğerlerinden ayrıştırıyor. Pistonlu pompa yapısı sayesinde Aquapick AQ-300 Diş Duşu asla yavaşlama ve basınçta azalma yaşamadan ömür boy aynı basınç ve hassasiyetle kullanım imkanı veriyor. Kullanım süresince asla bakım ve dışarıdan müdahale gerektirmeksizin ömür boyu kusursuz kullanım sağlıyor.

AQ-300 Diş Duşu, tamamen organik malzemeden üretilmiş asla plastik, kimyasal ve insan sağlığına zarar veren herhangi bir madde içermeyen, tamamen ağız ergonomisine uygun olarak tasarlanmış uç yapısına sahiptir. Aşınma ve asla şekil değiştirmediği için ek masraf çıkartmaz ve değiştirmeye gerek duymaksızın ömür boyu kullanım imkanı sağlar. Bu patentli uç yapısının ağız ergonomisine uygun üretilmesinden dolayı rakiplerdeki gibi ağız açık dışarıya su vererek değil, ağız tamamen kapalı dışarıya su vermeden banyonuzu ve kıyafetlerinizi batırmadan kullanım konforu sağlar. Kalın olmayan ağız ergonomisine uygun uç yapısı sayesinde fırçanın ulaşamadığı her noktaya girer.

Samsung tarafından geliştirilmiş patentli pistonlu pompa yapısı sayesinde AQ-300 Diş Duşu, musluk suyundan ağız çalkalama suyu ve gargaraya kadar her türlü sıvı ile sorunsuz kullanım imkanı sağlıyor. Diş Duşu ile birlikte solüsyon kullanımı Aquapick tarafından tavsiye edilmekte ve garanti kapsamındadır.

Pistonlu pompa yapısı sayesinde cihaz ömür boyu asla kireçlenmez ve cihaz kireçlenmeme garantisindedir. AQ-300 Ağız Duşu’nu normal musluk suyuyla kullanabilirsiniz. Asla temiz suyla kullanmak zorunda değilsiniz.Bu özelliğiyle de diğerlerinden ayrışan Aquapick, ailenizin bütçesini düşünmektedir. Günlük cihaz kullanımında ekstra maliyet oluşturmaz. Standart ağız duşlarının en büyük sorunlarından biri kireçlenmedir. Aquapick hem cebinizi düşünüyor hem de kireçlenmeye son diyerek size konforu yaşatıyor.

Aquapick AQ-300 Diş Duşu, 12 farklı basınç aralığı ile küçük bir çocuktan bir erişkine kadar her ağız yapısına göre ayarlanabilir yapıya sahiptir. Rakiplerine göre 2 kat daha yüksek basınçtan küçük bir çocuğun kullanabileceği hassas basınç ayarına sahiptir.

Patentli Samsung tarafından geliştirilmiş pistonlu pompa yapısı sayesinde cihaz, musluk suyundan ağız çalkalama suyu ve gargaraya kadar her türlü sıvı ile sorunsuz kullanım imkanı sağlar. Solüsyon kullanımı Aquapick tarafından tavsiye edilmekte ve garanti kapsamındadır.

Aquapick 12 farklı basınç aralığı ile küçük bir çocuktan bir erişkine kadar her ağız yapısına göre ayarlanabilir yapıya sahiptir. Rakiplerine göre 2 kat daha yüksek basınçtan küçük bir çocuğun kullanabileceği hassas basınç ayarına sahiptir.

Bu pomya yapısı sayesinde cihaz ömür boyu asla kireçlenmez ve cihaz kireçlenmeme garantisindedir. Cihazı normal musluk suyuyla kullanabilirsiniz. Asla temiz suyla kullanmak zorunda değilsiniz. Aile dostu Aquapick ailenizin bütçesini düşünmektedir. Günlük cihaz kullanımında ekstra maliyet oluşturmaz. Standart ağız duşlarının en büyük sorunlarından biri kireçlenmedir. Aquapick hem cebinizi düşünüyor hem de kireçlenmeye son diyerek size konforu yaşatıyor.

Piyasadaki diğer ağız duşlarına göre çok daha yüksek basınca sahip olmasına rağmen çok daha sessiz bir cihazdır.

Aquapick Ağız Duşu, akıllı bir cihazdır. Üzerinde yer alan sensörler sayesinde çalışır vaziyetteyken 5 dakika boyunca dokunulmazsa bunu algılayıp kendini otomatikman kapatır.

Türkiye’de Genel Merkezi ve 7 bölgedeki ofisi ile yerleşik düzene sahip tek ağız duşu firması Aquapick, değerli kullanıcılarına hem satış ofislerinde deneyim imkanının yanında 7/24 danışma hattı ile her türlü sorularına yanıt imkanları bulabileceği fırsatlar sunuyor. Kesintisiz Satış sonrası ve garanti hizmetleri ile müşteri memnuniyeti ve güvenini arttırıyor.

AQ-300 Diş Duşu kutusu içerisinde farklı renklerde değiştirilebilir 4 adet uç yer aldığından ailecek kullanıma uygundur.

İmplant, protez ve ortodontik tedavilerde uygulama yöntemlerinin doğruluğunun yanı sıra tedavi sonrasında ağız temizliğini düzgün yapmak çok önemli bir unsur. İmplant üstü protezlerin erken ve geç dönem yan etkileri açısından periimplantitis (implant çevresi iltihatlanması ve sonrasında implantın kaybedilmesi), en sık karşılaşılan sorunlardan biridir. İmplant tedavilerinde tedavi yöntemi, seçilen implant tipi ve protezin planlamasının doğruluğunun yanı sıra tedavi sonrası ideal hijyen implant üstü protezlerin sonuç başarısını etkileyebilmektedir. İmplant üstü protezler bir tedavi seçeneği olarak seçilirken, sadece implant uygulaması ve üst yapının bitirilmesi değil, tedavi sonrası hastaların hijyen yöntemleri hakkında bilgilendirilmesi ve rutin kontrollerin yapılması gerekmektedir. Özellikle temizliği en zor olan implant üstü protezlerde yeterli hijyen sağlanamadığında implant kayıpları yaşanıyor. Diş etinin sağlığının korunması sadece iyi bir hijyen ile sağlanabiliyor. Aquapick Ağız Duşu düzenli kullanımda, diş fırçasının dahi ulaşamadığı kör noktoları temizleyerek implant kayıplarını engelliyor. Ağızda %100 hijyen sağladığı kanıtlanan Aquapick Ağız Duşu’nun implant tedavisinde sağladığı etki ile ilgili Doç. Dr. Işıl SARIKAYA ve Yrd. Doç. Dr. Bilal HOLOĞLU’nun hazırladığı bilimsel makaleye buradan ulaşabilirsiniz.

Üniversitelerce on binlerce insan üzerinde yapılan bilimsel araştırmalarda Aquapick atış tekniğinin ağız bakımında %100 hijyen sağladığı kanıtlanmıştır. Aquapick’in geliştirmiş olduğu dakikada 2200 su atış tekniği sayesinde 3. günün sonunda yapmış olduğu masaj etkisi sayesinde ağızdaki kan sirkülasyonunu %150 oranında arttırdığı, diş eti kanamaları ve çekilmelerini %98 oranında durduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Aquapick ağız duşu, fırçanın ulaşamadığı her noktaya %100 oranında girerek tüm kör noktaları temizliyor. Kör noktalardaki atıkların çıkartılması, plak oluşumunun engellenmesi ve mevcut plağın ortadan kaldırılmasında en etkin yöntem olduğu kanıtlanmıştır.
 

AQ-300 Hekimler Tavsiye Ediyor

"Özellikle koruyucu ağız diş sağlığı programlarının temeli olan ağız temizliğinde farkındalık yaratması ve mekanik diş temizliğinde etkin olması açısından kullanışlı."
Prof. Dr. Atilla S. Ataç
Prof. Dr. Atilla S. Ataç
Diş Hekimi
"Özellikle periodontal problemi olan hastalarda ve implantı olan hastalarda mutlaka tavsiye ediyorum. Kalitesine ve faydasına oldukça inanıyorum."
Büşra Yazıcı
Diş Hekimi
"Basıncı ve etış tekniğiyle etkin temizlik sağlaması açısından oldukça faydalı bir cihaz. Temizlenebilen başlıklar oluşu da kullanım açısından kullanışlı ve güvenilir olmasını sağlıyor."
Elif Aktürk
Diş Hekimi
"Özellikle ortodontik tel araları ve köprülerde fırçanın zor ulaştığı bölgelerdeki yemek artıklarının uzaklaştırılmasında etkili olduğunu düşünüyorum."
Murat Turan
Diş Hekimi