AQ-350 AĞIZ DUŞU

DİJİTAL DEVRİM

AQUAPICK Ailesinin yeni üyesi SAMSUNG teknolojisiyle geliştirilen AQ-350, sahip olduğu üstün teknoloji ve sensörler sayesinde en akıllı ağız duşu

Aq-350 Ağız Duşu Görseli

Sensörlü Uç Yapısı

Ailenin Her Bireyine Özel Uç

12 Farklı Basınç Aralığı

%100 organik Uç yapısı

Her Türlü Su ile Kullanılan Hazne

Samsung Patentli Pompa Yapısı

2400 Su Atışı

2 yıl garanti

7/24 müşteri ilişkileri

Ömür boyu servis ve yedek parça

En Akıllı Ağız Duşu Aquapick

En akıllı ağız duşu AQ-350

Aquapick Ağız Duşu Patentli Atış Tekniği

Patentli Atış Tekniği

Dünyadaki En Yüksek Basınca Sahip Ağız Duşu

Dünyadaki En Yüksek Basınç 

Samsung Güvencesinde Aquapick Ağız Duşu

Samsung Güvencesi

Yeni AQ-350 Ağız Duşu, dünyanın bilimsel olarak kanıtlanmış en etkili ağız duşu AQ-300’den daha da etkili ve daha teknolojik.

Dakikada 2400 su atışı ile etkisi daha da geliştirilen AQ-350, ayrıca sensörlerle donatılmış yapısıyla daha akıllı ve daha teknolojik.

AQ-350'Yİ ÜSTÜN KILAN ÖZELLİKLER

Sektörün en akıllısı

Sensörlerle donatılan, dijital teknolojiye uygun tasarlanan yeni AQ-350 dünyanın en akıllı ağız duşu

Cam Özlü Organik Uç Yapısı

Organik malzemeden üretilmiş asla plastik, kimyasal ve insan sağlığına zarar veren herhangi bir madde içermez.

Patentli Pistonlu Pompa Yapısı

Patentli pistonlu pompa yapısı sayesinde basınçta azalma, bakım ihtiyacı veya parça değişimine son.

Aq 350 Ağız Duşu

Patentli Atış Tekniği

Dünyada kanıtlanmış en etkili atış tekniğine sahip Ağız Duşu Aquapick, su atış tekniğini 2400 atıma çıkararak fark yaratıyor

Dünyadaki En Yüksek Basınç

Dünyadaki en yüksek basınca sahip Aquapick, en büyük rakibinin 2 katına yakın basınca sahip...

Musluk Suyu ve Solüsyonla Kullanım

Musluk suyundan ağız çalkalama suyu ve gargaraya kadar her türlü sıvı ile kullanım imkanı sağlıyor.

Ağız bakımıyla İlgili tüm bildiklerinizi unutun!

Aquapick İle Tanışın

AKILLI SENSÖR

Samsung teknolojisiyle üretilen yeni AQ-350 Ağız Duşu'nda açma kapatma düğmesi kaldırıldı. Uç tutucu yerinden kaldırıldığında sensörler devreye giriyor ve cihaz çalışıyor.

AQ -350 Ağız Duşu

Türkiye’de Yerleşik Düzene Sahip Tek Ağız Duşu Aquapick, Türkiye’de Genel Merkezi ve 7 bölgedeki ofisi ile yerleşik düzene sahip tek ağız duşu firması olma özelliğini taşıyor. Bu sayede kullanıcılarına hem satış ofislerinde deneyim imkanı hem de 7/24 danışma hattı ile her türlü sorularına yanıt imkanı sunuyor. Aquapick Türkiye’nin kesintisiz satış sonrası ve garanti hizmetleri, müşterilerinin memnuniyetini ve güvenini arttırıyor.

Tüm kartlara 9 taksit imkanı

2100 TL Yerine

1699 TL

AQ- 300 ağız duşu

Aq-350 Ağız Duşu Görünümü

2925 TL Yerine

2250 TL

AQ - 350 AĞIZ DUŞU

Aq-350 Ağız Duşu Görünümü

Tam Koruma

225 TL

bEYAZLATICI DİŞ KÖPÜĞÜ

Aquapick Beyazlatıcı Diş Köpüğü

AQ-350 Ağız Duşu'nu Neden almalısınız

Samsung tarafından geliştirilen Aquapick AQ-350 Ağız Duşu, sensörlerle donatılmış yapısıyla sektörün en akıllı ağız duşu olma özelliğini taşıyor. 

Ar-ge çalışmaları sonrası hazırlanan elektronik aksam sayesinde yeni ürün AQ-350 dijital teknolojiye tamamen uyumlu. 

Gelişen teknoloji Aquapick ile artık banyomuzda. Tamamen sensörlerle donatılmış Aquapick ailesinin yeni üyesi AQ-350 hem daha akıllı hem de size konfor sağlıyor. 

Açma kapama düğmesinin gelişen teknoloji ile kaldırılması ve cihazın kullanılmadığını ama açık unutulduğunu algılaması ağız duşu sektöründe büyük bir çığıra yol açtı. 

Sektörünün bilimsel olarak kanıtlanmış en etkili ve en güçlü ağız duşu olma özelliğini elinde tutan ve sektöre yön veren Aquapick bu sefer de karşımıza dijital teknolojinin ağız ve diş sağlığına uygulanmasını sunuyor. 

YENİ AQ-350 patentli atış tekniği, dünyadaki en yüksek basınca sahip olması, patentli pompası, organik uç yapısı ve birçok özelliği ile dünyanın en etkili ağız duşu olan AQ-300’e ek olarak üzerine eklenen sensörler ve yazılım teknolojisi ile dünyanın en akıllı ağız duşu olma özelliği ile sizlerle. 

Elle açma – kapama düğmesinin kaldırılması, tutacak kaldırıldığında sensörleri devreye girmesiyle otomatikman çalışmaya başlayan cihaz bize hem konfor sunuyor hem de ek güvenlik ile elektriğin suyla temasını engelliyor.

Bunun yanında dijital teknolojinin gelişimi ile günümüz dünyasında önemli rol oynayan sensör teknolojisi AQ350 modelimiz de bulunuyor. Tamamen sensörlerle donatılmış cihaz kullanıcısı tarafından açık unutulup bırakıldığında bunu algılıyor ve otomatikman kendini kapatıyor. 

Sen merak etme güvenlik yeni teknoloji ile elimizde

Aquapick Ağız Duşu, çalışır vaziyette 5 dakika boyunca dokunulmazsa bunu üzerinde yer alan sensörler sayesinde algılayıp kendini otomatikman kapatır. 

AQ-350 Ağız Duşu kutusu içerisinde yer alan farklı renklerdeki değiştirilebilir 4 adet uç sayesinde ailenin her bireyi kendi rengini seçerek istediği gibi kullanabilir. 

Samsung tarafından geliştirilen üstün teknolojisi sayesinde dünyanın en etkili atış tekniğine sahip AQ-350 Ağız Duşu dakikada 2400 adet su atışı yapıyor. Bu atış tekniğiyle diş fırçası, arayüz fırçası ve diş ipi ile ulaşılamayan tüm kör noktalardaki gıda artıklarının çıkarılması, plak oluşumunun engellenmesi ve plağın yok edilmesinde en etkin yöntemdir. Uluslararası ve Türkiye’de yapılan birçok bilimsel araştırmalarda etkinliği kanıtlanmış en tek ağız duşudur.

AQ-350 Diş Duşu’nun sahip olduğu bu atış tekniği sayesinde diş fırçasının ulaşamadığı her noktaya %100 oranında girerek bakteri plağını tamamen yok ettiği, diş eti kanamaları ile çekilmelerini %98 oranında durdurduğu ve diş etinde masaj etkisi yaratarak ağızdaki kan sirkülasyonunu 3. günde %150 oranında arttırdığı kanıtlanmıştır.

 

Samsung teknolojisiyle geliştirilen Aquapick AQ-350 Diş Duşu, dünyadaki en yüksek basınca sahip cihaz olma özelliğini taşıyor. Bu basınç sayesinde diş fırçasının ulaşamadığı her noktaya girerek atıkları ve bakteri plağını parçalayarak %100 hijyen sağlıyor.

Dünyadaki en etkili ve atış tekniği ve en yüksek basınca sahip olmasını sağlayan dünyada sadece Aquapick’de bulunan pistonlu pompa yapısıdır.

Farklı marka ağız duşları elektronik motor kullanırken Aquapick kendi geliştirdiği ve patentli pistonlu pompa yapısı ile diğerlerinden ayrıştırıyor. Pistonlu pompa yapısı; yavaşlama ve basınçta azalma olmadan ömür boyu aynı basınçta kullanılmasını sağlıyor. Aquapick, AQ-350 Ağız Duşu’nda kullanım süresinde asla bakım ve teknik servis müdahalesi yapılmadan ömür boyu kusursuz kullanım garantisi veriyor.

Aquapick Ağız Duşu İle Implant Temizliği

AQ-350 Diş Duşu, yine patentli uç yapısıyla kullanıcılarına eşsiz bir kullanım konforu sunuyor. Tamamen cam özlü (%100 organik) olan uç yapısı asla plastik ve kimyasal içermiyor. Ağız ergonomisine tamamen uyumlu olarak tasarlanan uç yapısı sayesinde ağız tamamen kapalı dışarıya su vermeden banyonuzu ve kıyafetlerinizi batırmadan kullanım konforu sağlıyor. Uçlarda herhangi bir aşınma ve yamulma gibi bir sorun olmadığından değiştirmeye gerek duymaksızın ömür boyu kullanım imkanı sağlıyor.

Samsung teknolojisiyle geliştirilmiş patentli pistonlu pompa yapısı sayesinde AQ-350 Diş Duşu, musluk suyu ile kullanılabiliyor. İçerisine çalkalama suyu, serum ve gargaraya kadar her türlü sıvı sorunsuz olarak eklenebiliyor. Aquapick, Ağız Duşu ile birlikte solüsyon kullanımını tavsiye ediyor ve solüsyon kullanımı garanti kapsamında yer alıyor.

Aquapick

Patentli pistonlu pompa yapısı sayesinde Samsung Ağız Duşu ömür boyu asla kireçlenmez ve cihaz kireçlenmeme garantisindedir. Özellikle temiz suyla kullanma zorunluluğu bulunmayan Aquapick’i musluk suyu ile birlikte kullanılabilir.

Aquapick AQ-350 Diş Duşu, en düşükten en yüksek kadar 12 farklı basınç aralığına sahiptir. Bu geniş basınç aralığı sayesinde küçük bir çocuktan bir erişkine kadar her ağız yapısına göre ayarlanabilir. En yakın rakibinden 2 kat daha yüksek basınca sahip olduğu bilimsel araştırmalarda kanıtlanmıştır.

AQ-350 Diş Duşu piyasada yer alan diğer ağız duşlarına göre çok daha sessiz çalışıyor.

AQ-350 Hekimler Tavsiye Ediyor

"Özellikle koruyucu ağız diş sağlığı programlarının temeli olan ağız temizliğinde farkındalık yaratması ve mekanik diş temizliğinde etkin olması açısından kullanışlı."
Prof. Dr. Atilla S. Ataç
Prof. Dr. Atilla S. Ataç
Diş Hekimi
"Özellikle periodontal problemi olan hastalarda ve implantı olan hastalarda mutlaka tavsiye ediyorum. Kalitesine ve faydasına oldukça inanıyorum."
Büşra Yazıcı
Diş Hekimi
"Basıncı ve etış tekniğiyle etkin temizlik sağlaması açısından oldukça faydalı bir cihaz. Temizlenebilen başlıklar oluşu da kullanım açısından kullanışlı ve güvenilir olmasını sağlıyor."
Elif Aktürk
Diş Hekimi
"Özellikle ortodontik tel araları ve köprülerde fırçanın zor ulaştığı bölgelerdeki yemek artıklarının uzaklaştırılmasında etkili olduğunu düşünüyorum."
Murat Turan
Diş Hekimi