Müşteri Görüşleri

Aquapick, diş fırçası ile ulaşamadığım birçok noktayı temizleyebiliyor, çok yüksek basınçlı su fışkırtma özelliği ile implant altı damağımdaki noktalara ulaşabiliyor.
Elis Yıldırım
Diş fırçasından sonra ağız temizliğini eksiksiz tamamlıyor. Kullanamadığım zamanlarda dişlerimin tam temizlendiğini hissetmiyorum.
Gülşilan Kayapınar
Implant temizliğimi daha iyi yapabiliyorum, Diş etlerime uyguladığı masaj sayesinde daha iyi hissediyorum, genel ağız temizliğimi daha iyi yaptığımı hissediyorum.
Ahmet Bayramer
Ağzımdaki diş eti çekilmelerimi önledi dişlerin arasındaki artıkları temizledi.
Aliye Ayşen Şekerci
Diş fırçaladıktan sonra inanılmaz temizlik hissi. Basıncı gayet yeterli.
Tamer Ayangil
Tamamen rahatladım ve oldukça iyi sonuç aldım.
Korhan Doğu
Diş taşına olumlu etki koku yok.
Osman Ünsa
Dişlerimi daha temiz olarak hisettim.
Mehmet Karabay
Kusursuz temizlik.
Aykun Kılıçcan
Aquapick kullanmadan tam ağız temizliği kesinlikle mümkün değil.

Sezin Aksaray
Diş araları da dahil diş fırçasının ulaşamadığı ağız içinin her yerini temizliyor.
Esma Çendik
Gerçek temizlik, beyazlık ve tazelik sağlıyor.

Çiğdem Orhan
Aquapick kullanmadan önce dişlerimi sabah ve akşam fırçalamama rağmen yeterince temizlenmediğini hissediyordum ki zaten bunu da diş hekimi kontrolleri sırasında tartar oluşumlarını gördüğümde teyit etmiş oldum. Dişlerimi fırçalayıp 60-75 sn süren bu yıkama işlemini yaptıktan sonra (üstelik kademe 2′ de) diş ipleri ile ne kadar çok zorlandığımı ve ara yüz fırçalarının giremediği yerlere suyun girebildiğini ve fırçalamadan sonra bile aralardan parçacıklar çıktığını gördüm. Gerçek anlamda dişlerimin artık temizlendiğini hissediyorum. Ayrıca bizzat ürünü yerinden almak maksadıyla gidip tanıştığım ve whatsapp dan çok kısa bir sürede geri dönüşler sağlayan Dr. Mehmet Fırat Doğan Bey’e çok teşekkür ederim. Mümkün olduğunca, arkadaş ve akraba çevreme ürünün ne kadar yararlı olduğunu diş ipi ve ara yüz fırçalarından ziyade olumlu geri dönüşünün daha iyi olduğunu anlatmaya çalışıyorum. Teşekkürler Aquapick.
Harun Bozoklu
İki kategoride değerlendirmek isterim. Öncelikle müşteri memnuniyeti anlamında son yıllarda bu kadar dürüst, şeffaf ve başarıl bir firma görmedim. Umarım böyle devam eder. Ürün ile ilgili ise söylenecek bir şey yok. Vaat edilen her şeyi aldığınız son derece kaliteli bir ürün.
Sefer Yurtoğlu