Müşteri Görüşleri

Aquapick, Türkiye’de yerleşik düzene sahip tek Ağız Duşu markası olarak müşterilerine 7/24 telefon desteği ve aynı gün Teknik Destek imkanıyla fark yaratıyor. Müşterilerinin sorularını anında yanıtlayan Aquapick Türkiye %100 müşteri memnuniyeti sağlıyor.

Aquapick, diş fırçası ile ulaşamadığım birçok noktayı temizleyebiliyor, çok yüksek basınçlı su fışkırtma özelliği ile implant altı damağımdaki noktalara ulaşabiliyor.

Elis Yıldırım
Diş fırçasından sonra ağız temizliğini eksiksiz tamamlıyor. Kullanamadığım zamanlarda dişlerimin tam temizlendiğini hissetmiyorum.

Gülşilan Kayapınar
Implant temizliğimi daha iyi yapabiliyorum, Diş etlerime uyguladığı masaj sayesinde daha iyi hissediyorum, genel ağız temizliğimi daha iyi yaptığımı hissediyorum.
Ahmet Bayramer
Ağzımdaki diş eti çekilmelerimi önledi dişlerin arasındaki artıkları temizledi.
Aliye Ayşen Şekerci
Diş fırçaladıktan sonra inanılmaz temizlik hissi. Basıncı gayet yeterli.
Tamer Ayangil
Tamamen rahatladım ve oldukça iyi sonuç aldım.
Korhan Doğu
Diş taşına olumlu etki koku yok.
Osman Ünsa
Dişlerimi daha temiz olarak hisettim.
Mehmet Karabay
Kusursuz temizlik.
Aykun Kılıçcan
Aquapick kullanmadan tam ağız temizliği kesinlikle mümkün değil.

Sezin Aksaray
Diş araları da dahil diş fırçasının ulaşamadığı ağız içinin her yerini temizliyor.
Esma Çendik
Gerçek temizlik, beyazlık ve tazelik sağlıyor.

Çiğdem Orhan
Aquapick kullanmadan önce dişlerimi sabah ve akşam fırçalamama rağmen yeterince temizlenmediğini hissediyordum ki zaten bunu da diş hekimi kontrolleri sırasında tartar oluşumlarını gördüğümde teyit etmiş oldum. Dişlerimi fırçalayıp 60-75 sn süren bu yıkama işlemini yaptıktan sonra (üstelik kademe 2′ de) diş ipleri ile ne kadar çok zorlandığımı ve ara yüz fırçalarının giremediği yerlere suyun girebildiğini ve fırçalamadan sonra bile aralardan parçacıklar çıktığını gördüm. Gerçek anlamda dişlerimin artık temizlendiğini hissediyorum. Ayrıca bizzat ürünü yerinden almak maksadıyla gidip tanıştığım ve whatsapp dan çok kısa bir sürede geri dönüşler sağlayan Dr. Mehmet Fırat Doğan Bey’e çok teşekkür ederim. Mümkün olduğunca, arkadaş ve akraba çevreme ürünün ne kadar yararlı olduğunu diş ipi ve ara yüz fırçalarından ziyade olumlu geri dönüşünün daha iyi olduğunu anlatmaya çalışıyorum. Teşekkürler Aquapick.
Harun Bozoklu
Aquapick Ağız Duşu kullanmaya başladıktan sonra yemeklerden daha tad almaya başladım. kanaatimce aquapick ağız duşu kullanmaya başlayınca dilimin üzerindeki ve ağızımdaki tüm bakteri yosun parçalandı dilimin tad alma noktaları açılınca kan dolaşımı hızlanınca dilimle “daha tad” almaya başladım özellikle yaşlı büyüklerimizin ağız içi kan dolaşımı zayıftır onlar için alıp hediye verebiliriz.
Hamdi Demir
Aquapick, Türkiye’de yerleşik düzene sahip tek Ağız Duşu markası olarak müşterilerine 7/24 telefon desteği ve aynı gün Teknik Destek imkanıyla fark yaratıyor. Müşterilerinin sorularını anında yanıtlayan Aquapick Türkiye %100 müşteri memnuniyeti sağlıyor.Yusuf Güven
Eşim ortodontik tedavi görüyor. Çok fazla diş taşı oluşuyor. Diş taşı oluşumunun engellenmesi için Doktor tavsiye etti. Üründen memnun kaldım. Ürün performans olarak gayet tatmin edici. Ağız bakım suyu ile birlikte kullanıyoruz. Ferahlık hissi veriyor. Diş hastalığı yaşanması dahilinde vs tedavi amaçlı kullanımı zorunlu kesinlikle tavsiye ederim.
Furkan Ünlü
Diş ipi kullanmak zor ve insanın üşenmesine sebep oluyor. Aquapick ile üşenmeden kısa sürede dişlerimi tam temizleyebiliyorum.
Mustafa Yeşil
Almadan önce arka dişlerimle bir şey ısıramıyordum şuanda Aquapick sayesinde dişlerimde ağrıya dair bir iz yok.

Yamaç Şahin
Her kullanım sonrası ağız içimin daha temiz olduğunu hissediyorum. Diş fırçası kullanımı sonrasında diş aralarımda kalan yemek artıklarını çıkarmakta başarılı bir ürün.
Ayşe Çetinkaya
Tek kelime ile harika, diş fırçalarken ulaşamadığım tüm noktalar, tertemiz ve sağlıklı.
Ebru Bıçakçı
Çok memnun kaldım. İhtiyacımızı karşılıyor.
Sefer Yurtoğlu
Dişeti kanamam tamamen durdu... Dişimizi temizliyoruz sanıyormuşuz... Sabah ağız tadımız değişti...
Burak Kara
Dişlerim aralıksız olduğu için diş arası fırçası ve ip kullanımı çok zorlayıcı oluyor benim için. Tazyikli suyun diş aralarımı temizliyor olması nefesimde rahatsız olduğum gıda artığı kokusunu tamamen ortadan kaldırdı.
Demet Palu
Sabahları oluşan ağız kokusu ortadan kalktı ve tellerim çok iyi temizleniyor. Fırçalamadan sonra duşu kullanıyorum o kadar kalıntının ağızımdan çıktığına inanamıyorum.

Elif Özdemir
Bu duş aletini kullanmaya başladıktan sonra Daha ferah ve temiz hissediyorum ayrıca diş etlerimde çekilme vardı düzelmeye başladı. Tavsiye ederim,2. kademede kullanıyorum gayet basınçlı su fışkırtıyor üst seviyeleri denemeye ihtiyaç duymadım
Emrah Sarı
Diş taşı oluşumunu en aza indirmek için. Dişlerim birbirine çok yakın olduğu için diş ipi kullanınca dişlerim kanıyordu ve diş ipi kullanmak da zaman alıyor. Bu sebeple kullanamıyordum. Bu sefer de diş aralarından çürüme problemi yaşadım; düzenli diş fırçaladığım halde. Üründen eşim ve ben çok memnunuz. İnternette Aquapick ile ilgili olumlu yorumları gördüğüm için ürününüzü daha bilindik markalara tercih ettim. İyi ki de öyle yapmışım. Ayrıca Samsung markasının güvenilirliği ve Kore malı olması da tercihimi şekillendirmeme yardımcı oldu.
Mustafa Erdem Karadeniz
Çok memnunum köklü bir temizlik gerçekleştiriyor
Hüsnü Metin Zadil
Gıda artığı kalmıyor ağızda. Ağız kokusunu önlüyor.
Ali Haydar Kılıç
Her şeyi çok güzel ve kullanışlı; basıncı, su tutmayışı vb.
Hüseyin Toptaş
Diş fırçası ile temizleyemediğim boşlukları temizliyor genel olarak çok memnunum.
Şule İlgen
Protez altını implant aralarını çok iyi temizliyor.
Perihan Yaşar
Diş ipi kullanmaya hiç gerek yok, yerine kullanıyorum.
Hakan Şarkaya
İmplant ve protez temizliğinde etkili
Hasan Gül
Yoğun rahatlık hissi vermesi....
Varujan Öziş
Kolaylık ve tam temizlik.
Atilla Tutel
Plak oluşumumu geciktiriyor. Öncesinde daha sık diş temizliği yaptırmam gerekiyordu.
Yağmur Narcı
Ben seyahat tipini almıştım memnunum tüm kalıntıları temizliyor kademeli olması güzel
Perihan Kurtçuoğlu
Her kullanımdan sonra verdiği temizlik hissi ve diş taşı oluşumunu önlemesi çok iyi
Alper Karakay
Dişler en iyi fırça, macun ve gargara ile ne kadar iyi bakılırsa bakılsın mutlaka dış aralarında atık kalıyor ve diş ipi de atıkları bilakis çıkarmıyor ve diş çürümesine neden oluyor, dış araları mutlaka tazyikli su ile yıkanmalıdır. Aquapick kelime manasi kabaca tazyikli dus ile atıkları koparıp almadır. Ben ileri yaştayım 32 sağlıklı dişim var bazıları doğal, bazıları kaplama. 4 yıldır Aquapick kullanıyorum hiçbir sorun olmadı servis mükemmel. Bakım veya arıza için en yakın kargo ile şirkete gönderin onarılır ve ücretsiz kargo ile size gönderilir ücretini ibanla ödeyebilirseniz. Bir ürünü önemli kılan şey onarım için sizi uğraştırmamaları. Ülkenin neresinde olursanız satın alın firma çok güvenilir ve sahibi dahil saygın kişiler. Bir adet de kardeşime satın aldım.
Birol Maral
Diş temizliği ve diş eti sağlığı yönünden gayet iyi.
Ali Yıldız
İlk kullanımda hemen fark yarattı. Teşekkürler.
Gülay Güçlü
Süper bir cihaz yani mükemmel efsane
Onur Alkan
Dişlerimde gözle görülür bir temizlik ve beyazlık farketti.
Tayfun Coşgun
Diş aralarında ne kalmışsa çıkarıyor. Kürdan ve diş ipinden çok üstün.
Şenol Turgut
Taze bir nefes, bakımlı bir ağız ve çok hoş bir ağız florası.
Özer Yazgı
Diş fırçalamaktan daha öte bir şey
Özlem Eren
Tertemiz ağız, ferahlık duygusu
Aziz Yılmaz
Hijyenik, çabuk ve etkili temizlik yapıyor.
Hüseyin Kuş
Diş arayüzleri diş ipi kullandığımdan iyi temizleniyor.
Umut Küçükler
Genel olarak ağız sağlığıma olumlu etkisi olduğunu düşünüyorum. Özellikle dişeti problemi yaşayanlar için çok faydalı.
Pınar Ünsal
Fırça ile ulaşılmayan yerlere genel temizlik için bire-bir .Diş etlerine masaj uygulayarak rahatsızlıkları gideriyor. Süper bir cihaz.Sonuçlar mükemmel.
Haldun Mızrak
Ürününüz o kadar iyi ki, yıllarca başka marka kullanım, ağız duşunu denedim, Aquapick'i aldıktan sonra vazgeçilmez bir ürün olduğunu anladım. Diğer cihazı kullanımını görünce aradaki fark çok fazla. Diş aralarında ve diş etleri arası parça bırakmaması temizliği hissettirmesi mükemmel.
Cem Tuna
Diş aralarındaki yiyecek artıklarını çok iyi temizliyor.
Burcu Köksal
Fırçalamakla temizlenmeyen diş aralarını temizlemekte gayet başarılı.
Serdar Vardar
Diş ipi vs ile uğraşmadan su ile mükemmel ve kolay temizlik sağlıyor.
Dilek Kurşunoğlu
Gingivit gibi problemleri artık yaşamaz oldum. Ağız kokusu çekmiyorum
Osman Kuncan
Ağız temizliğinde başarılı derece ayarları fazla olduğundan kullanışlı.
Nermin Arıkan
Mükemmel
Mustafa Ursavaş
İlk başlarda çok üstüne düşmemiştim konunun ama zaman içerisinde diş eti problemi ve ağrılarını sıkça yaşar oldum. Sonuçta ürünü aldım. Henüz ilk kullanımım sonrasında o kadar rahatladım ki, neden beklemişim diye kendime kızdım açıkçası. Kargo hızı ve ambalaj da çok başarılı, iletişime geçtiğimde de çok güzel bilgiler aldım, müşteri ilişkileri çok ilgilendi. Kesinlikle çok kullanışlı ve çok yararlı bir ürün, teşekkür ederim.
Okan Sayan