Diş taşına olumlu etki koku yok

Osman Ünsa

Aquapick kullanmadan tam agiz temizligi kesinlikle mumkun degil.

Sezin Aksaray

Dis fircasindan sonra agiz temizligini eksiksiz tamamliyor. Kullanamadigim zamanlarda dislerimin tam temizlendigini hissetmiyorum.

Gülşilan Kayapınar

Kusursuz Temizlik

Aykun Kılıçcan

Diş araları da dahil dis fircasinin ulasamadigi ağız icinin her yerini temizliyor.

Esma Çendik

Gerçek temizlik,beyazlık ve tazelik sağlıyor.

Çiğdem Orhan

Ağzımdaki diş eti çekilmelerimi önledi dişlerin arasındaki artıkları temizledi.

Aliye Ayşen Şekerci

Tamamen rahatladım ve oldukça iyi sonuç aldım.

Korhan Doğu

İki kategoride değerlendirmek isterim. Öncelikle müşteri memnuniyeti anlamında son yıllarda bu kadar dürüst, şeffaf ve başarıl bir firma görmedim. Umarım böyle devam eder. Ürün ile ilgili ise söylenecek bir şey yok. Vaat edilen her şeyi aldığınız son derece kaliteli bir ürün.

Sefer Yurtoğlu

Aquapick kullanmadan önce dişlerimi sabah ve akşam fırçalamama rağmen yeterince temizlenmediğini hissediyordum ki zaten bunu da diş hekimi kontrolleri sırasında tartar oluşumlarını gördüğümde teyit etmiş oldum. Dişerimi fırçalayıp 60-75 sn süren bu yıkama işlemini yaptıktan sonra ( üstelik kademe 2′ de ) diş ipleri ile ne kadar cok zorlandıgımı ve ara yüz fırçalarının giremediği yerlere suyun girebildiğini ve fırçalamadan sonra bile aralardan parçacıklar çıktığını gördüm. Gerçek anlamda dişlerimin artık temizlendiğini hissediyorum.  Ayrıca bizzat ürünü yerinden almak maksadıyla gidip tanıştığım ve whatsup dan çok kısa bir sürede geri dönüşler sağlayan Dr. Mehmet Fırat Doğan Bey’e çok teşekkür ederim. Mümkün olduğunca, arkadaş ve akraba çevreme ürünün ne kadar yararlı olduğunu diş ipi ve ara yüz fırçalarından ziyade olumlu geri dönüşünün daha iyi olduğunu anlatmaya çalışıyorum. Teşekkürler Aquapick.

Harun Bozoklu

Dis ficaladiktan sonra inanılmaz temizlik hissi. Basıncı gayet yeterli.

Tamer Ayangil

Aquapick, diş fırçası ile ulaşamadığım birçok noktayı temizleyebiliyor, çok yüksek basınçlı su fışkırtma özelliği ile implant altı damağımdaki noktalara ulaşabiliyor.

Elis Yıldırım

İmplant temizliğimi daha iyi yapabiliyorum, Diş etlerime uyguladığı masaj sayesinde daha iyi hissediyorum, genel ağız temizliğimi daha iyi yaptığımı hissediyorum.

Ahmet Bayramer

Dişlerimi daha temiz olarak hisettim.

Mehmet Karabay

Facebook
Twitter
Instagram