Ağız Sağlığında Bilimsel Kanıt AQUAPICK

Ağız Sağlığında Bilimsel Kanıt Aquapick

Dünyanın ilk ağız duşu markalarından SAMSUNG güvencesinde dünya ağız duşu lideri Aquapick, bilimsel olarak kendini kanıtlamaya devam ediyor.

Aquapick’in üretimini yaptığı ağız duşu, dünyada bilimsel olarak etkinliği kanıtlanmış tek yöntem olan geliştirilmiş dakikada 2200 su atış tekniği sayesinde; diş fırçası, diş-ipi ve ara-yüz fırçası gibi ürünlerden kat kat yüksek bir temizlik sağlayan yeni nesil ve teknolojik bir cihazdır.

Marka kendisini bilimsel literatürlerde de kanıtlayarak bir farklılığa daha imza atıyor. İmplantı olan hastaların korkulu rüyası olan periimplantitis yani halk dilinde implant çevresi iltihaplanması ve akabinde implant kayıpları, çok sık yaşanmakta olan diş eti hastalıkları, bunların yanı sıra protez, ortodontik tedaviler ve genel ağız temizliği üzerinde oldukça etkili olduğu üniversitelerce yapılan bilimsel yayınlarla kanıtlanmıştır.

Etkilerinden açıkça bahsetmek gerekirse yapılan bir makalede düzenli kullanımda 3. günün sonunda dakikada 2200 su atış tekniğinin yarattığı masaj etkisinden ötürü ağızdaki kan sirkülasyonunu %150 oranında arttırarak diş eti kanamalarını durdurduğu görülmüştür. Başka bir makaleye göre implantı bulunan hasta üzerinde kullanım sonrası 6. ve 12. ay kontrollerinde periimplanter dokuların sağlıklı ve ideal olduğu gözlemlenmiştir. Diş taşına sahip on binlerce insan üzerinde yapılan diğer bir yayında ise (görsel 1.0) Aquapick’in düzenli kullanım sonrası mevcut diş taşlarını gözle görülür derecede azalttığı da kanıtlanmıştır.

Yapılan anketler sonrası diş hekimlerinden ve kullanıcılarından aldığı %100 memnuniyet ve tavsiye ile dünyanın diğer ülkelerinde olduğu gibi Türkiye’de de kendi alanında lider bir marka olduğunu da kanıtlar hale gelmiştir. Patentli Samsung pompa yapısı ayrıca dünyanın kanıtlanmış en etkili ve engüçlü atış tekniğine sahip olmanın da gururunu yaşıyor.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.