Sağlıklı Zihin ve Beden Aquapick İle Başlar

AQ 300 Aquapick Ağız Duşu

Sadece diş fırçalamanın ağız ve diş sağlığı için yeterli olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Bakımlı kadınların ağız ve diş sağlığı için sadece diş fırçalama ile yetinmediğini herkes biliyor. Ülkemizdeki en büyük hastalıkların başında diş eti hastalıkları gelmekte ve bunun da en büyük nedeni yetersiz ağız bakımından kaynaklanıyor. 65 ülkede 30 yıldır Samsung güvencesinde dünya ağız duşu lideri Aquapick, Türkiye’de ağız ve diş sağlığına farkındalık yaratıyor.

Güzel ve güçlü kadınların en önemli özellikleri sadece saç ve cilt bakımına önem vermeleri değil, ağız ve diş sağlıklarına da büyük bir özen göstermeleridir. Çalışma hayatı ve sosyal yaşamımızı olumsuz etkileyen en büyük sorunlardan biri diş eti hastalıkları ve bunun belirtisi olan diş eti kanamaları, ağız kokusu, diş taşları, sigara ve kahve lekeleridir.

Aquapick, ağız bakımında yüzde 100 hijyen sağlıyor

Yapılan araştırmalarda sadece diş fırçalamanın ve ek olarak kullanılan ara yüz fırçası ve diş ipinin ağızda yeterli hijyen sağlamadığı, fırçalamanın ağız sağlığına yeteri kadar etki yaratmadığı görülüyor. Aquapick; geliştirmiş olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış patentli atış tekniği, dünyadaki en yüksek basınca sahip ağız duşu olması, patentli uç yapısı ve bir çok kanıtlanmış bilimsel özelliği ile diş fırçasının ulaşamadığı her noktaya girerek ağızda yüzde 100 hijyen sağlıyor.

Aquapick tarafından geliştirilen dakikada 2200 su atış tekniğinin; üniversitelerde on binlerce insan üzerinde yapılan bilimsel yayınlarda fırçanın ulaşamadığı her noktaya yüzde 100 oranında girdiği, ağızda yapmış olduğu masaj etkisi sayesinde kan sirkülasyonunu yüzde 150 oranında arttırdığı, 3. günün sonunda diş eti kanamaları ve çekilmelerini yüzde 98 oranında durduğu kanıtlanmıştır.

Ailelerin Tercihi; Aquapick

Ağız duşları ağıza basınçlı su vererek dişleri derinlemesine temizleyen cihazlardır. Standart ağız duşları ağıza sabit basınçlı su verirken Aquapick bunu geliştirmiş olduğu yöntemle dakikada 2200 su atışı yaparak sağlıyor. Bu yöntemin üniversitelerde yapılan bilimsel yayınlarda ağız sağlığının korunmasında en etkili yöntem olduğu kanıtlanmıştır. 12 farklı basınç aralığı ve patentli 4 adet organik uç yapısı ile her yaşa ve her ağız yapısına uygun basınçta ailecek kullanılabiliyor.

Yapılan doktora tezi ve bilimsel yayınlarda ara yüz fırçası ve diş ipine göre çok daha kısa sürede çok daha yüksek etki sağladığı ve kullanıcıları bu zorluklardan kurtardığı kanıtlanmıştır.

Konforlu Yaşam

Kişilerin konfor ve sosyal yaşamını olumsuz yönde etkileyen kötü ağız sağlığı etkili bir temizleme ile ortadan kaldırılacak kadar basit bir konudur. Aquapick size fırçalamadan daha fazlasını gerektiren diş bakımına, etkili ve kolay çözümler sunarak ailecek ağız sağlığınızı garanti altına alıyor.  

Ülkemizde kötü ağız bakımı sonucu meydana gelen diş kayıplarının yüksek bir oranda olmasından dolayı yapılan implant ve estetik kaplama tedavilerinde, hastaların implantlarını ve kaplamalarını uzun ömürlü korumaları için mutlaka ağız duşu kullanmaları gerektiği ve Aquapick’in üniversitelerce yapılan bilimsel yayınlarda standart ağız duşlarına göre çok daha yüksek ve kesin etki yarattığı kanıtlanmıştır. Sağlıkta yarım etki olmaz felsefesi ile geliştirilen Aquapick, standart ağız duşlarından net bir şekilde ayrılmaktadır.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir