Dünya Ağız Duşu Lideri Aquapick, Türkiye’de Teknik Servis İmkanı Sunan İlk ve Tek Ağız Duşu Markası

31 yıldır dünyada, 6 yıldır ise Türkiye’de ağız ve diş sağlığı için hizmet veren Aquapick, kuruluşundan itibaren ilklere imza atıyor ve halkın bir numaralı tercihi olmaya devam ediyor. Ağız ve diş sağlığı konusunda problemler yaşayan, dişlerine önem veren her bireyin yanında olup, halka sürdürülebilir bir hizmet sunuyor. Aquapick ağız duşu, ülkemizde ağız duşu sektöründe teknik servis ve yedek parça hizmetinin olmayışının eksikliğinin bilincinde olup, Aquapick ağız duşu kullanan her bireye teknik servis ve yedek parça imkanı sağlayarak, ömür boyu sorunsuz ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Teknik Servis Süreci Nasıl İlerler?

Öncelikle kullanıcı 7/24 ulaşabileceği kanallardan (Aquapick çağrı merkezi, whatsapp Danışma Hattı, e-posta, instagram, facebook, twitter) bizlerle iletişime geçerek yetkili bir servis uzmanı ile görüşür. Uzman personelin yönlendirmesi ile online olarak sorun çözülmeye çalışılır. Online şekilde çözülemeyen problemler için kullanıcı, varsa cihazını bölgesine en yakın Aquapick Teknik Servis ofisine göndererek, bulunduğu ilde servis yok ise Aquapick Genel Merkeze karşı ödemeli kargolama yaparak kısa sürede çözüme ulaşabilir. 

Servis ekibi tarafından detaylı ve hassas bir şekilde incelenen cihazların, yaklaşık %98’i ortalama 1 saat içinde Uzman Teknik Servis tarafından onarılır. Cihazın teknik servis ekibine ulaşmasından itibaren incelikle takip edilen bir süreç başlamakta ve cihazın tekrar kullanıcıya ulaşmasına kadar bu süreç devam etmektedir. Gelen cihazın müdahalesi 24 saat içinde yapılarak, aynı gün içerisinde kargoya kargo bedeli Aquapick tarafından karşılanarak verilmekte ve kullanıcıya güvenli bir şekilde ulaşmaktadır. 

Aquapick, Türkiye’de ağız duşu sektöründe teknik servis, yedek parça imkanı ve kusursuz garanti koşulları sunan ilk ve tek ağız duşu markası olarak farkını ortaya koyuyor ve Türkiye pazarına girdiği günden itibaren en çok tercih edilen ağız duşu markası olmayı başarıyor.

Neden Aquapick Ağız Duşu?

Günümüzde birçok hekim protez, implant ve diş teli gibi işlemler uyguladığı hastalarına ağız duşunu şiddetle tavsiye etmektedir. Ülkemizde ve dünyada on binlerce hekim tarafından önerilen ağız duşu markası olan Aquapick, fırçalamanın yeterli olmadığı ağız ve diş sağlığında, standart ağız duşlarının yanı sıra sabit su vererek değil, geliştirmiş olduğu atış tekniği ile dakikada 2400 su atışı yaparak temizlik sağlamaktadır. Temizlemenin yanında patentli atış tekniğinin diş etlerine uygulamış olduğu etki ise birçok kullanıcının vazgeçilmezi halinde. Diş etlerindeki kan sirkülasyonunu %150 oranında arttırarak olası diş eti problemlerinin önüne geçmekte, Aquapick öncesi oluşmuş olan ve hijyen eksikliğinden meydana gelen diş eti kanaması ve diş eti çekilmesi gibi sorunları da 3-4 gün içerisinde tamamen yok etmektedir. Dünyadaki en yüksek basınca sahip olan Aquapick, patentli organik uç yapısı sayesinde ağızda her bölgeyi derinlemesine temizleyerek ağız ve diş bakımında vazgeçilmez bir ürün haline gelmiştir.

Aquapick ağız duşu, gelişmiş kullanımı ve sunduğu kusursuz hizmet ile adından her yerde söz ettirmeye, on binlerce hekim tarafından önerilmeye devam ediyor. Yıllarca üniversitelerce yapılan bilimsel makale ve yayınlara konu olmuş, ağız bakımında sıklıkla tavsiye edilen bir ürün olmuştur.

Sektörde hız kesmeden gelişmeye devam eden Aquapick, aynı zamanda halkı ağız ve diş sağlığı konusunda bilinçlendirme projeleri yürütmekte ve sürekli olarak ilklere imza atmaktadır. Büyümeye ve ailesini büyütmeye devam eden Aquapick, yıllardır aynı hevesle çalışmalar yapmaya devam ediyor. 7’den 70’e her bireyin sağlıklı ağız ve diş sağlığına sahip olmasına odaklanıyor. ‘Ürün değil hizmet satma’ politikası ile ilerleyerek, Aquapick ağız duşu edinen her bireyin saygı ve sevgisini kazanıyor.

Dünya Ağız Duşu Lideri AQUAPICK

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.