Dünya Ağız Duşu Lideri Aquapick, 2021 Yılında da Yine En Çok Tercih Edilen Ağız Duşu

Aquapick, 31 yıldır Dünya’da, 5 yıldır ise Türkiye’de ağız sağlığını korumaya devam ediyor. 

31 yıldır 65 ülkede dünyanın en çok tercih edilen ve bilimsel yayınlarla kanıtlanmış dünyanın en etkili ağız duşu üreticisi Aquapick, 2021 yılında da en çok tercih edilen Ağız duşu. 

2017 yılından bugüne Türkiye pazarında hizmet vermeye başladığı ilk günden itibaren, ağız ve diş sağlığında yeterli gelmeyen noktalarda ilk akla gelen ürün olmayı başarıyor. Düzenli diş fırçalamanın tek başına yeterli olmadığı ağız sağlığında, ilerleyen zamanlarda oluşabilecek her sorunu çözmek adına ürettiği ürün, 2021 yılında da özellikle artan Korona sürecinde yüksek talep görmeye devam ediyor.

Ağız bakımında Aquapick etkileri

Aquapick 2017 yılından bu yana yaptığı 250.000 den fazla cihaz satışı ile büyümeye ve halkı ağız sağlığı konusunda bilinçlendirmeye devam ediyor. Aquapick, üniversitelerde yapılan uluslararası bilimsel makalelerde ve araştırmalarda da yerini almış, Türk ve Dünya diş hekimleri tarafından onaylanmış ve önerilen bir cihaz olmuştur.

Aquapick geliştirmiş olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış patentli atış tekniği, dünyadaki en yüksek basınca sahip ağız duşu olması, patentli organik uç yapısı ve birçok özelliği ile fırçanın ulaşamadığı her noktaya girerek ağız hijyeninde %100 etki sağlıyor. 

Yıllarca sadece diş fırçalamanın tek başına yeterli olduğu düşünüldü fakat buna rağmen halkımız diş kayıpları yaşamaya, çeşitli ağız ve diş sorunları ile uğraşmaya devam etti. Ülkemizde en çok yaşanan hastalık “diş eti hastalıklarıdır” çünkü diş fırçası ve diş ipi gibi ağız temizliğinde kullanılan ürünler, ağızda %100 temizlik sağlayamıyor, ayrıca uzun vakit alması, yeterli hijyen sağlayamayıp yoğun uğraş vermesinden ötürü insan motivasyonunu düşürüp kullanımı da bırakılmasından ötürü daha da büyük sorunlara neden olmaktadır. 

Aquapick ağız duşu bu temizliği çok kısa sürede, her yaşta kullanıma uygun tasarımı ile %100’e çıkararak daha sağlıklı ve ferah bir ağız bakımı sunuyor. Samsung tarafından geliştirilen patentli su atış tekniği ile dakikada 2400 su atışı yapan Aquapick, düzenli kullanımı doğrultusunda üçüncü günün sonunda diş etlerindeki kan sirkülasyonunu %150 arttırdığı ve fırçanın ulaşamadığı her noktaya %100 oranında girerek mevcut plağı kaldırdığı ve plak oluşumunu engelleyerek diş eti kanamaları ve çekişmelerini durdurduğu kanıtlanmıştır. 

Diş fırçasının erişemediği her noktaya ulaşarak, diş taşı oluşumunu önleme, olası diş çürükleri ve kayıplarının önüne geçme gibi problemleri önlüyor.

2022’de Aquapick ağız duşu ve ağız sağlığı ile ilgili neleri hedefliyor?

Türkiye’de yerleşik düzene sahip tek ağız duşu markası olan Aquapick, kullanıcılarına daha iyi hizmet vermek adına 7/24 müşteri ilişkileri ile tüm sorularına yanıt veriyor. Satış sonrası sunduğu hizmetler ile kusursuz garanti ve teknik servis hizmeti veren Aquapick, kullanıcılarına daha iyi hizmet vermek adına çalışmalarına devam ediyor. 

Türkiye’de sağlık sektöründe kendi e-ticaret kanalını kuran ilk şirket olan Aquapick, çok daha uygun fiyata ürün satışı yapabilmek adına yatırımlarına devam ediyor. 

Yola çıktığı 1.günden itibaren kusursuz müşteri deneyimi felsefesiyle çalışmalarına devam eden Aquapick, ülkemizdeki ağız sağlığı bilincini arttırmanın yanında korona sürecinde yaşanan ekonomik sıkıntılar nedeniyle mağduriyet yaşayan binlerce vatandaşımıza gerçekleştirmiş olduğu sosyal sorumluluk projeleri ile ulaşmaya ve bir umut olmaya çalışmıştır. 

Hedefimiz el ele hep birlikte daha güzel günlere ulaşmak. Vermiş olduğumuz bu mücadelede, ülkemizin gelişimi, istihdamın arttırılması, insan refahının ve yaşamanın daha ileri seviyelere ulaşması. 2022 yılında da yatırımlara ve çalışmalara hız kesmeden aynı enerji ile devam edeceğiz. 

Beden sağlığı ağız sağlığımızdan başlar. 7’den 70’e sağlıklı bireyler için her geçen gün daha fazla çalışıyoruz ve çalışacağız. 100 binlerce kullanıcımızın göstermiş olduğu ilgi ve her gün bizleri motive eden memnuniyet mesajları ile Aquapick ağız duşunu, Türkiye’nin dört bir yanında ağız sağlığını ve ağız sağlığının hayatlarımıza faydalarını arttırmak adına bütün ekibimizle sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Aquapick ailesine katılan her kullanıcımızın bizlere göstermiş olduğu ilgiden ve güzel sözlerinden ötürü her birine tek tek teşekkürlerimizi sunarız.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir