Aquapick Türkiye 2019 Yılında da Ağız Duşunda Sektör Lideri

Aquapick AQ-300 Ağız Duşu

Dünya pazarının yüzde 70’ine sahip Aquapick, Türkiye pazarında da sektör lideri

65 ülkede 29 yıldır ağız duşu dünya sektör lideri olan Aquapick, Türkiye pazarına girdiği 2017 yılından itibaren Türkiye’de de sektör liderliğini devam ettiriyor. Samsung tarafından geliştirilen patentli su atış tekniği ile rakiplerine oranla ağızda yüzde 100 hijyen sağlayan Aquapick, Türkiye’deki çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Aquapick Türkiye, 2020 yılında 81 ilde showroom açmayı planlıyor

Türkiye pazarına girdiği 2017 yılından itibaren pazar hakimiyetini elinde tutan Aquapick, 2019 yılında 80.000 cihaz satışı yaparak yüzde 150 büyüme gösterdi. Dünya pazarının yüzde 70’ine sahip olan Aquapick, Türkiye’de de faaliyet gösterdiği 2 yılda 89 bilimsel etkinlik, fuar, kongre, sosyal sorumluluk projeleri ve üniversitelerde konu olduğu doktora tezlerinin yanı sıra onlarca uluslararası bilimsel yayınla adından çokça söz ettirdi. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Aquapick, İzmir, Ankara, Sakarya, Kocaeli, Hatay, Mersin’de yer alan ofisleri ile de tüm Türkiye’ye hizmet veriyor. Aquapick Türkiye, Satış ve Satış Sonrası çalışmalarıyla da müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutuyor. Yeni yılda her eve bir Aquapick Ağız Duşu sokmayı planlayan Aquapick Türkiye, hekimlerle yürüttüğü çalışmaların yanı sıra halkı bilinçlendirmek için de çalışmalar sürdürüyor. Türkiye’de 7 farklı ofis ile tüm coğrafyaya kesintisiz hizmet veren Aquapick Türkiye, 2020 yılında 81 ilde 81 ofis açmayı hedefliyor. Kayseri, Konya, Antalya, Eskişehir, Diyarbakır, Bursa, Trabzon ve Gaziantep başta olmak üzere birçok ilde yatırımcı görüşmeleri yapan Aquapick Türkiye, yeni yıl ile birlikte bayi sayısını arttırmayı planlıyor.

Aquapick, ağız bakımında yüzde 100 hijyen sağlıyor

Yapılan araştırmalarda sadece diş fırçalamanın ve ek olarak kullanılan ara yüz fırçası ve diş ipinin ağızda yeterli hijyen sağlamadığı, fırçalamanın ağız sağlığına yalnızca yüzde 30 etki yarattığı görülüyor. Aquapick geliştirmiş olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış patentli atış tekniği ile diş fırçasının ulaşamadığı her noktaya girerek ağızda yüzde 100 hijyen sağlıyor.

Dünyadaki en yüksek basınca sahip ve bilimsel olarak kanıtlanmış tek atış tekniğine sahip cihaz olan Aquapick; atış tekniğinden pompasına kadar Samsung patentli ve Türk Diş Hekimleri tarafından da onaylandı. Aquapick ile ilgili üniversitelerde yapılan uluslararası bilimsel makalelerde; cihazın düzenli kullanımıyla 3. günün sonunda diş etlerindeki kan sirkülasyonunu yüzde 150 oranında arttırdığı, diş eti kanamalarını ve çekilmelerini durdurduğu kanıtlandı.

Türkiye’deki 20.000 Diş Hekimi tarafından onay alan ve hekimlerin üniversitelerdeki bilimsel çalışmalarına istinaden güvenle önerilen Aquapick; dört kişilik bir cihaz olup, 12 basınç aralığı ile küçük bir çocuktan büyük bir erişkine kadar her yaş aralığında kullanım imkanına sahiptir.

Düzenli olarak kullanıldığında Aquapick; bakteri plağını ortadan kaldırıp diş taşı oluşumunu engelliyor. Ayrıca ülkemizde artan implant, protez ve ortodonti tedavilerinde ağız hijyenini sağlamak ve tedavi süreçlerinin sağlıklı devam etmesi için mutlaka kullanılması gereken bir cihazdır.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.